منبع:بازسازی خانه در کرج

جدیدترین و مدرن ترین طرح های کابینت 2022 مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک

در حالت کلی آشپزخانه هایی با مساحت ۱۲ متر مربع یا محیط حداقل ۶ متر (به جز پنجره) گزینه ای معمولی برای کابینت های کلاسیک هستند و آشپزخانه های کوچکتر باید از کابینت های مدرن استفاده کنند. اما دلیل اصلی اختلاف قیمت های ساخت کابینت در تغییر اندازه کابینت است. علت اختلاف قیمت کابینت آشپزخانه با متریال یکسان چیست؟ قیمت کابینت چوبی، قیمت کابینتmdf ، کابینت فلزی ، کابینت آشپزخانه هایگلاس و … برای اینکه تفاوت میان کابینت هایگلاس آشپزخانه و کابینت امدیاف را بهتر بشناسید، تصمیم داریم این مطلب را به طور اختصاصی درباره این دو کابینت آشپزخانه صحبت کنیم. در ادامه این مقاله شما را با کابینت های آشپزخانه هایگلاس ممبران، ام دی اف و کلاسیک آشنا خواهیم کرد، پس تا انتها همراه ما باشید. سایت بام دار سعی دارد با بیان ویژگی های مهم یک کابینت مناسب،شما را در رسیدن به دکوراسیون آشپزخانه مورد نظرتان راهنمایی کند پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. یکی از جذابترین مدل های کابینت کلاسیک، مدل کابینت رومی است که میتونید در مقاله «کابینت رومی» تصاویر این نوع کابینت رو هم مشاهده کنید. آشپزخانه محور اصلی خانه می باشد و این موضوع طبیعی است که طراحان در هنگام طراحی به سراغ آن قسمت روند .

اولین موضوع جنس کابینت است ، اینکه شما از یک کابینت فلزی استفاده می کنید یا هدفتان ساخت کابینت چوبی است روی هزینه تاثیری مستقیم خواهد گذاشت. همچنین در ارائه توضیحات و راهنمایی لازم در ارتباط با پروژه کوتاهی نکند و در نهایت از نظر کیفیت متریال، زمان بندی و هزینه ساخت کابینت آشپزخانه چوبی ، رضایت مشتری را کسب کند. کابینت ام دی اف دارای سطحی صاف با خواص فیزیکی و مکانیکی بالایی است، به همین دلیل برای تعبیه در اطراف سینک ظرفشویی و کفپوش ها مناسب می باشد. از آنجا که قطعات برش خورده ام دی اف لبه های خشن و بر آمده ای دارند باید با نواری از پی وی سی پوشانده شوند. بسیاری از افراد سلیقه ای مشابه ندارند و طرفداران هر دو حالت در بازار وجود دارد. کابینت ساز حرفه ای به شخصی اطلاق می شود که سابقه کاری خوبی داشته و بتواند قیمت گذاری های روشن و شفافی ارائه کند. هرگز به سادگی از کنار مهارت و سابقه کابینت ساز عبور نکنین. ارائه قیمت منصفانه در کنار کیفیت عالی مهمترین چیزی است که مارا از سایر فعالان در این زمینه متمایز کرده است. ما روکش های محدودی داریم که میتونن در کابینت روکش چوب استفاده بشن.

رنگ قهوهای تیره در ایران به ندرت برای کابینتها استفاده میشود اما همانطور که میبینید، بسیار مجلل و زیباست. این نوع کابینت یکی از ارزانترین مدلهای کابینت آشپزخانه محسوب میشود. کابینت ها از متریال هایی هستند که به وفور در هر شهری وجود دارند و شما می توانید به کارگاه های نجاری مراجعه و کابینت خود را سفارش دهید و یا به فروشگاه های عرضه کننده این محصول بروید و پس از انتخاب نوع، جنس و رنگ، کابینت مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید. متریال های متنوعی در ساخت کابینت ها وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند. این مشکل فقط در مورد قیمت کابینت های ام دی اف نیست بلکه در دیگر متریال نیز شبهاتی وجود دارد. فارغ از اینکه انتخاب رنگ کابینت وابستگی زیادی به سلیقهی شما دارد، رنگ سفید و کرم جزو بهترین رنگهایی است که میتوانید در کابینتهای سبک کلاسیک انتخاب کنید همچنین رنگ قهوهای تیره یا روشن به جهت نزدیکی به رنگ چوب طبیعی، در گروه رنگهای پرطرفدار قرار میگیرد.

گاه برایتان پیش میآید که از سادگی کابینتهای خود خسته شدهاید، یا فکر میکنید با یک تغییر هرچند ساده میتوانید تنوعی به آشپزخانهی خود بدهید. دستمزد کابینت ساز بیشتر است ولی کیفیت کاری بالاتری را می توان از یک کابینت ساز با تجربه انتظار داشت. ملامینه یک روکش تزئینی خود چسب است و بدون نیاز به چسبکاری مجدد و به صورت مستقیم روی ورق ام دی اف چسبانده می شود. اگر رنگ خانه و آشپزخانه تان روشن است، سراغ کابینتهایی با رنگ تیره نروید؛ چرا که خانه را کوچک نشان میدهد و بالکعس اگر پس زمینه تیره برای طراحی خود در نظر دارید که بیشتر در حالت کلاسیک دیده میشود؛ کابینتهای تیره رنگ برای شما گزینه خوبی خواهند بود. در نهایت شرکت های کابینت سازی گسترش پیدا کرد و خانه های زیادی به کابینت های دلخواه خود رسیده اند. برای انتخاب بهتر و مطلع شدن از نتیجه نهایی باید طراحی 3 بعدی در اختیار مشتری قرار بگیرد تا خیال مشتری از همه موارد راحت شود.

منبع بازسازی خانه در کرج