منبع:بازسازی خانه در کرج

جدیدترین و مدرن ترین طرح های کابینت 2022 مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک

کابینت هایگلاس در مقابل رطوبت مقاومت بالایی نشان داده؛ از این رو از آن برای پوشش کابینت استفاده زیادی میشود. در ساخت کابینت چوبی کلاسیک از چوب طبیعی و ام دی اف خام و روکش چوب استفاده میشود درحالیکه متریال اصلی مورد نیاز برای تولید کابینت سبک مدرن فرآوردههای چوبی مصنوعی مانند ورق MDF ملامینه، هایگلاس و PVC است. یک مدل دیگر از کابینت آشپزخانه کلاسیک که دارای جزئیات بسیار زیبا و ظریف است. خبر خوب دیگه این هست که در این مقاله، متخصصین ما در ویدیوهایی به چند سوال پرتکرار افراد، مربوط به اینکه از بین این همه متریال کابینت، کدام یک برای چه آشپزخانه­ای مناسب هست جواب میدن. معمولا برای آشپزخانههای کوچک بهرهی حداکثر از فضا باید در نظر گرفته شود تا به این دو هدف مهم بتوان دست پیدا کرد. برای این که کابینت شما تک رنگ و یا دو رنگ باشد قبل از آن باید با کابینت ساز خود مشورت کنید. اگر رنگ خانه و آشپزخانه تان روشن است، سراغ کابینتهایی با رنگ تیره نروید؛ چرا که خانه را کوچک نشان میدهد و بالکعس اگر پس زمینه تیره برای طراحی خود در نظر دارید که بیشتر در حالت کلاسیک دیده میشود؛ کابینتهای تیره رنگ برای شما گزینه خوبی خواهند بود.

کابینت کلاسیک ، برای دکوراسیونهای سنتی و کلاسیک یا خانههای لوکس که در آن از چیدمان فاخر، مانند مبلمان استیل، استفاده میشود بهترین گزینه است. اگر اجاق گاز شما به صورت اجاق های رومیزی باشد کابینت سازهایی که برای اندازه گیریها به خانهی شما میآیند، باید حدود نود سانتی متر را برای آن در نظر می گیرند چرا که اندازه استاندارد آن همین مقدار است. بعد از سبک طراحی و جنس بدنه کابینت، باید رنگ مناسب را انتخاب کنیم. چوب راش بدلیل داشتن قیمت و فرم پذیری مناسب یکی از پرمصرف ترین چوب هایی است که در تولید کابینت کلاسیک استفاده می شود و به دو دسته ایرانی و اروپایی طبقه بندی می شوند. به همین دلیل، کابینت کلاسیک با چوب بلوط جزو کابینت های گران قیمت بحساب می آید. چوب بلوط بدلیل داشتن بافت همگن، خواص رنگ پذیری زیادی دارد و جزو چوب های متراکم و مستحکم می باشد که در ساخت کابینت آشپزخانه سفید یا وایت واش کاربرد زیادی دارد. رنگ سفید فضای خانه را بزرگتر و دلبازتر نشان میدهد.

رنگ های جذاب آن آشپزخانه های کوچک را بزرگتر از حد معمول نشان می دهند. 122 با ضخامت 17 میلیمتر می باشد که در صورت کیفیت پایین گوشه های کار معمولا پریدگی دارند و به اصلاح لبپر شده اند، اگر به پشت تخته ها دقت کنید در محصولات باکیفیت ، ملامین سفید رنگ را می بینید که جهت جلوگیری از آسیب دیدگی بر پشت تخته چسبانده شده. کابینتهای سفید در کنار رگههای طلایی که در آنها بکار رفته، جلوهی بسیار زیبایی به فضا بخشیده است. ترکیب رنگ قهوهای روشن در کنار رنگ سفید دیوارها و همچنین المانهای طلایی رنگ بکار رفته در آشپزخانه به جذابیت این مدل اضافه میکند. باید به سایر المانهای دکوراسیون داخلی خانه توجه کنیم و سایر تزئینات خانه با رنگ و سبک کابینت ما همخوانی داشته باشند. زمانی که میخواهید کابینتی را خرید، طراحی آن را در اولویت قرار بدهید؛ اگر بخواهید سبک دکوراسیون داخلی شما کلاسیک باشد، باید کابینتی با طرح کلاسیک انتخاب کنید و چنانچه طراحی مدرن داشته باشید باید به سراغ کابینت مدرن بروید. البته با اینوجود قیمت کابینت نئوکلاسیک از کابینت کلاسیک ارزانتر است، زیرا طرحها و کندهکاریهای سادهتری نسبت به کابینت کلاسیک دارد.

مثل سایر سبکهای کابینت، مهارت و ظرافت کار کابینت ساز، تأثیر زیادی در اجرای صحیح و زیبای این نوع کابینت دارد. انواع مختلفی از طرح ها در درب کابینت وجود دارد که شما می توانید در طرح و اجرای خود از آن بهره ببرید و باید به این نکته توجه داشته باشید که سبک درب تعیین کننده اصلی طراحی کابینت آشپزخانه شما می باشد. امیدواریم این نوشته از ساختمانچی اطلاعات مفیدی را در مورد انواع کابینت ها و ویژگی ها هر کدام به شما کاربران گرامی ارائه کرده باشد. اگر انتخاب شما برای طراحی کابینت آشپزخانه، کابینت نئوکلاسیک هست، باید به دنبال کابینت سازی باشید که این نوع سبک را در رزومه کاری و نمونه کارهای قبلی خود داشته باشد تا از هر نظر خیال شما راحت باشد. یک دکوراسیون زیبا و متفاوت در دکوراسیون آشپزخانه باید به آن توجه کنید. رنگ، طرح، جنس و سایر فاکتورها می توانند خانه شما را مانند یک قصر یا یک اتاق نامرتب نشان دهند. ال شکل باشد یا به صورت راهرویی از اشیا؟ همچنین حتماً لازم نیست که کار به صورت تمام چوب انجام شود بلکه می توان در بعضی از قسمت های کار به جای چوب از ترکیب ام دی اف و روکش چوب استفاده کرد.

منبع بازسازی خانه در کرج