منبع:بازسازی خانه در کرج

جدیدترین و مدرن ترین طرح های کابینت 2022 مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک

تاثیر طراحی کابینت آشپزخانه بر کیفیت و قیمت آن: یکی از مهم ترین بخشهای تعیین کننده زیبایی فضای آشپزخانه طراحی کابینت های آن است. تجهیزات جانبی: مشخصات انواع تجهیزات جانبی مورد استفاده در آشپزخانه، از عوامل مهم در طراحی کابینت آشپزخانه است که در ابتدا انواع، ابعاد و تعداد تجهیزاتی مانند گاز توکار یا مبله، سینک ظرفشویی توکار یا روکار، هود مخفی یا مورب و شومینه ای، فر و مایکروفر، یخچال، ماشین ظرفشویی و لباسشویی باید مشخص شده تا فضای مورد نیاز هر یک از این وسایل را جانمایی و سپس بقیه فضا را به سایر کابینتها اختصاص داد. به عنوان مثال در خانه های کوچک که طبعا آشپزخانه کوچکی هم دارند، باید بهترین استفاده از فضای آشپزخانه در طراحی کابینت لحاظ گردد. این طراحی منحصر به فرد حداکثر فضای ذخیره سازی را با وجود فضای کم در اختیار شما شما قرار می دهد. مقاومت این نوع صفحه در برابر خط و خش، لک پذیری، رطوبت و حرارت بسیار کم می باشد. بنابراین انتخاب نوع صفحه علاوه بر تأثیر بر کیفیت بر هزینه و هزینه آشپزخانه بسیار موثر می باشد. تیم طراحی جهان ساخت شارین در طراحی کابینت و کمد دیواری مدرن و امروزی با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت یاری دهنده ی شماست.

با توجه به جنس ماده اولیه، کیفیت ساخت و طراحی کابینت قیمت نهایی کابینت مشخص می شود. تاثیر جنس در کابینت آشپزخانه بر کیفیت و قیمت آن: شما می توانید از انواع برندهای موجود در بازار در سبک های مختلف از قبیل ممبران، امدیاف ،کلاسیک، مدرن و هایگلاس با توجه به فضایی که در اختیار دارید درب کابینت را انتخاب کنید. تاثیر جنس بدنه کابینت آشپزخانه بر قیمت و کیفیت آن: باید به جنس ام دی اف به کار رفته در کابینت های آشپزخانه توجه کنید. با توجه به اینکه نوع جعبه کابینت، ضخامت شیشه و ابزار آلات مورد استفاده قیمت و هزینه کابینت متفاوت خواهد بود. نکتهای که در انتخاب کابینت باید مورد توجه قرار گیردة کیفیت متریالی است که در ساخت کابینت کاربرد دارد. در این مقاله قصد داریم نکات مهمی که باید برای چینش و دکوراسیون داخلی وجود دارد را با هم مرور کنیم. خلاصه اینکه حتما برای انتخاب رنگ به این نکات روانشناسی نیز دقت کنید. در آشپزخانه کوچک و ایرانی.این مدل کابینت آشپزخانه می تواند ایده جالبی باشد زیرا ترکیب رنگ سفید و قهوه ای باعث روشنایی بیشتر فضا می شود، وجود دکورها در آشپزخانه باعث می شود که از وسایل دکوری زیبا و چشم نوازی استفاده کرداین آشپزخانه زیبا و جذاب با وسایل دکوری گوناگون حتما همه چشم ها را به خود خیره خواهد کرد.

هر چقدر متراژ آشپزخانه بزرگتر باشد کابینت مورد استفاده آن بیشتر خواهد بود و به طبع قیمت و هزینه کابینت افزایش پیدا خواهد کرد. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت و هزینه کابینت آشپزخانه نوع متریالی است که بهعنوان پیشخوان یا کانترآشپزخانه استفاده میکنند. یکی از یراق آلات بسیار مهم که تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی کابینت آشپزخانه دارد دستگیره می باشد. خدمات پس از فروش مناسب یکی از مهمترین عوامل برای خرید این ماشینآلات محسوب میشود که محصول داخلی دارای این مزیت است. تاثیر یراق آلات کابینت آشپزخانه بر کیفیت و قیمت آن: از دیگر عوامل موثر بر کیفیت و هزینه آشپزخانه یراق آلات مصرفی است. تاثیر صفحه کابینت آشپزخانه بر کیفیت و قیمت آن: صفحات کابینت آشپزخانه در انواع مختلفی از قبیل شرکتی و دوبل در بازار موجود هستند. اهداف و سیاست های کلی شرکت گریت کابینت قرار گرفتن در نقطه “کمترین قیمت کابینت و بالاترین کیفیت آن” است و طراحی آشپزخانه شما بر اساس این هدف در دستور کار است. به همین دلیل قیمت صفحه شرکتی نسبت به صفحه دوبل بسیار بیشتر است.

این نوع کابینتها چون از چوب خالص ساخته میشوند دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر جنسها هستند. مثل ماشین مشکی که بسیاری از افراد به دلیل خش گیر بودن آن خریداری نمی کنند ولی ماشین چون در خیابان شما با بقیه افراد در تماس هستید خش می گیرد ولی کابینت ها اغلب توسط شما و خانواده شما نگهداری می شود و قابل مقایسه با این مثال های بازاری که کابینت سازها می زنند، نیست. قفسه بندی: در برخی از مدل های کابینت آشپزخانه از قفسه بندی با درب های شیشه ای استفاده می کنند. قیمتهای کابینت های کلاسیک ممبران میتواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد، پیشنهاد می کنیم که جهت استعلام قیمت دقیق کابینت های کلاسیک ممبران با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. اما رنگ کردن کابینتها کاری تخصصی است و به عوامل مختلفی مانند نوع کابینت، جنس و مواردی از این دست بستگی دارد. تنوع رنگ چندان بالا نیست که البته این مساله در حال پیشرفت است.

منبع بازسازی خانه در کرج