منبع:بازسازی خانه در کرج

جدیدترین و مدرن ترین طرح های کابینت 2022 مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک

با نصب کابینت انزو می توانید زیبایی و جذابیت را به خانه خود هدیه دهید. مشخصه بارز کابینت طرح انزو برش چهار طرف درها و رنگ سفید براق اون هست. این کابینت ترکیبی از چوب روسی با ام دی اف رنگ شده پلی اورتان است. کابینت اشپزخانه مدل جدید زیبا با روکش چوبی از نوع کابینت ام دی اف با روکش چوب طبیعی استفاده می شوند. کابینت چوب رو معمولا افرادی استفاده میکنن که دغدغه مالی ندارن و براشون مهمه که آشپزخانه ای لاکچری و بسیار لوکس داشته باشن. مدل هایی بسیار لاکچری که قطعاً از دیدن اون ها لذت خواهید بود. طراحی به سبک مدرن، اصول خاصی داره که میتونین در مطلب «آشپزخانه مدرن» اون ها رو مطالعه کنین و در مطلب «کابینت مدرن» براتون مدل هایی جذاب و دیدنی از انواع کابینت مدرن رو فراهم کردیم. از همان آغاز مشخص کنید که کابینتهای شما شکلی مدرن دارند یا بیشتر سبک کلاسیک برای آنها درنظر گرفته شده است. بنابراین داشتن کابینت با روکش چوب طبیعی می تواند همان اثر جذاب را با قیمت کمتر را فراهم آورد. کابینتهای پلیگلس، پلیوود، روکش چوب، pvc، استیل و انواع دیگر که از متریال قوی و بادوام تشکیل شدهاند، در گروه کابینتهایی با قیمت بالا دستهبندی میشوند.

این کابینتها چنانچه در مجاورت آب قرار بگیرند دچار زنگ زدگی میشوند و ممکن است بر اثر ضربه یا خط و خش، رنگ آنها بپرد و نیاز به رنگآمیزی مجدد داشته باشند. البته شیر آلات این آشپزخانه هم میتونست مشابه با دستگیره ها باشه. در مقابل مزایای اون ها زیاده. در بسیاری موارد که کیفیت یونیت کابینت بالا است، با تغییر برخی آیتمها، میتوان کابینتهای آشپزخانه را بازسازی کرد و شاید نیاز نباشد کل کابینتها را بیرون بیاورید و دوباره از نو آشپزخانه را کابینت کنید. اگر به رنگ سفید علاقهای ندارید، از رنگهای مکمل برای جذابیت آن استفاده کنید. از رنگهای مکمل و خنثی برای افزایش عمق فضا و بیشتر کردن جذابیت آشپزخانه استفاده کنید. به شما پیشنهاد میدهیم برای کابینتها حتما از برچسبهای قابل شستوشو و مقاوم استفاده کنید تا دوام بیشتری داشته باشند. این کار بدون اینکه شما تغییر اساسی در کابینت ها ایجاد کنید و بدون این که هزینه زیادی را صرف کنید باعث می شود که ظاهر کابینت های شما تازه و نو شود. در مورد خود کابینت ها هم بخوایم نکته مثبتی بگیم، ب اید به کابینت های متعدد اون اشاره کنیم که نیاز شما به فضا رو برطرف میکنه! بهترین راه حل اینه که از کابینت ساز مطمئن و حرفه ای برای ساخت کابینت ممبران خودتون استفاده کنین.

در این مدل هم نمونه ای از کابینت استیل در آزمایشگاه رو میبینین. مثلاً آشپزخونه زیر یک نمونه کابینت ممبران بسیار شیک و زیباست که توسط یکی از چندین دکوراتور ما در تبریز ساخته شده. کابینت سازی که کیفیت کارش رو تضمین کنه! طبق روال همه کابینت های قبلی، در ادامه مزایا و معایب کابینت روکش چوب رو بررسی کرده و بعد از اون به سراغ مدل های کابینت روکش چوب میریم. البته در این مطلب ما نمیخوایم به طور کامل تفاوت اون ها رو بررسی کنیم و فقط یک اشاره مختصر به این تفاوت ها داریم. از این قفسه ها و کابینت ها برای قراردادن وسایل مختلف آشپزخانه خودتون میتونین استفاده کنین. این آشپزخانه همه مزایای مدل قبلی رو داره با این تفاوت که در این مدل، ترکیب رنگ هم از نقط قوت اون به حساب میاد! رنگ کدر کابینت باعث میشه که شما در فضای آشپزخانه احساس خوبی نداشته باشین و آشپزخانه براتون دلگیر و خسته کننده باشه. کابینت تمام چوب برای شما بسیار گران تموم میشه! کدوم مدل کابینت ها بیشتر داره مد میشه؟ یکی دیگر از کارهایی که میتوانید برای تغییر و تحول در فضای دکوراسیون آشپزخانه خود داشته باشید و هزینه کمی را بابت آن پرداخت کنید، بازسازی کابینت ها و تبدیل آنها به یکدیگر میباشد.

البته زمان مذاکره و طراحی رو که حساب کنین، باید بیشتر از یک هفته زمان در نظر بگیرین. اگر از کابینتهای فلزی بگذریم، که استفاده از آنها چندان مرسوم نیست، کابینت امدیاف اقتصادیترین نوع کابینت آشپزخانه به حساب میآید و قیمت آن، به عنوان قیمت پایه در نظر گرفته میشود. این رنگ بندی با اینکه کم کاربرده اما همونطور که میبینین بسیار زیباست. این دو مورد از مهمترین و اساسی ترین معایب کابینت چوبی هستن. یکی از مهمترین دلایل پرکاربرد بودن رنگ سفید در کابینت ها هم همین مساله است. موردی که درباره همه کابینت ها صدق میکنه اما در کابینت ممبران اهمیت دوچندان داره. کابینت آشپزخانه با رنگ سفید و طرح کلاسیک که بسیار مجلل و پر زرق و برق طراحی شده. در بین کابینت های آشپزخانه، کابینت آشپزخانه چوبی گران ترین نوع کابینت به حساب میاد. کابینت های ممبران از لوکس ترین و زیباترین کابینت های بازار هستن. نحوه محاسبه قیمت کابینت انزو با توجه به دوام، زیبایی، کارایی و کیفیت آن نسبت به دیگر کابینت های آشپزخانه موجود در بازار بالاتر می باشد. قطر استفاده شده در کابینت انزو ۲۵ میلی متر می باشد.

منبع بازسازی خانه در کرج