منبع:بازسازی خانه در کرج

تاریخچه گوشی و تلفن همراه، رقابت اپل و سامسونگ در بازار موبایل

انتخاب بهترین گوشی موبایل با توجه به نوع کاربری و بودجه شما مشخص خواهد شد. در گام اول باید میزان هزینهای که برای خرید گوشی موبایل مدنظر قرار داده اید، مشخص کنید. برند اپل امنیت بالایی دارد و سیستم عامل مخصوص خود را نیز بر روی گوشی های تولیدی خود ارائه داده است که اگر هزینه بالای این نوع از گوشی های هوشمند را در نظر نگیریم انتخاب خوبی برای شما خواهند بود. باید بدانید سیستم گوشی موبایل شما دارای چه واحد پردازش مرکزی است و هسته پردازش گوشی شما چه میزانی است تا انتخاب مناسبی را داشته باشید. باید برای انتخاب نمایشگر مناسب به تراکم پیکسلی، پنل و فناوری، LCD ،IPS ،OLED و محافظت دستگاه توجه شود تا نمایشگر مناسب را انتخاب کنید. برای خرید گوشی موبایل مناسب، سلیقه نیز مطرح میباشد، امکان دارد فردی از برندی بیش از سایر برندها استقبال کند. گوشی های گیمینگ در کنار ویژگی هایی که یک گوشی هوشمند باید داشته باشد امکانات دیگری نظیر گرافیک بالا، نرخ نوسازی صفحه نمایش، بلندگوهای استریو، بهره مندی از سیستم خنک کننده مناسب و قابلیت اتصال به کنسول و واقعیت افزوده (VR) را دارا هستند.

سیستم صوتی مناسب به شما قابلیت خواهد داد تا در هر مکانی به موزیک مورد علاقه خود گوش دهید. اوایل صنعت تلفنهای همراه تنها مکالمه صوتی را برای گوشیهای موبایل طراحی کرده بود و به مرور پیامک نیز به قابلیتهای گوشی وارد شد. برای خرید گوشی موبایل اندازه دستگاه اهمیت بالایی دارد زیرا در تجربه کار کردن شما بسیار تاثیر خواهد داشت. باتری موبایل خود را بشناسید از گوشی موبایلی استفاده کنید که باتری مناسبی داشته باشد تا کمتر مشکل شارژ کردن داشته باشید. این مشکل برطرف خواهد شد، چرا که مشتریان خواستار آن هستند و سازندگان نیز هر کاری برای راضی نگه داشتن مشتریانشان انجام می دهند. امروزه گوشی موبایل به یکی از وسایل ضروری برای زندگی انسان تبدیل شده است و خرید موبایل از جمله خریدهای ضروری امروزه ما است. زندگی انسان در این برش از تاریخ بسیار وابسته به دنیای دیجیتال و گوشیهای هوشمند است. مزیتی که شرکت هوآوی برای تلفنهای همراه ایجاد کرده این است که بالاترین ردههای گوشی هوآوی را با بهترین قیمت نسبت به اپل و سامسونگ روانه بازار کرده است که در طراحی نیز از سایر برندهای بازار چیزی کم ندارد.

اگر انتظارات زیادی از گوشی همراه خود ندارید و یا سبد قیمتی کالا برای شما اهمیت بیشتری دارد، از گوشیهای برند نوکیا، شیائومی و گوشیهای میان رده هواوی را استفاده کنید. بسیار پیش آمده است که دو گوشی از دو برند متفاوت ویژگی های تقریبا شبیه به یکدیگر دارند اما ازنظر قیمت اختلاف فاحشی در بین آن ها وجود دارد. از سال 2020 اگر در انواع سایت خرید آنلاین گوشی موبایل جستوجو کنید، میبینید گوشیهایی با یک دوربین، تقریبا کمیاب شده و همه گوشیها با دوربینهای چندگانه عرضه میشوند. امروزه تقریبا اغلب گوشیها با رابط کاربری اختصاصی خود به بازار عرضه میشوند. گوشی موبایل یا همان گوشی هوشمند امروزه تبدیل به یکی از مهمترین لوازم در زندگی شده است. امروزه تلفن های هوشمند، به بخش جدایی ناپذیر زندگی ما تبدیل شده اند. دنیای بدون تکنولوژی و گوشی هوشمند همراه امروز دیگر در تصور ما جایی ندارد. استفاده از سختافزار قدرتمند در نسلهای بعدی همواره قیمت گوشی های جدید را افزایش داده، اما به نسبت امکانات بسیار بهتری را هم در اختیار شما قرار دادهاند، به طوری که حتی میتوان گفت میانردهها این روزها عملکردی بهتری نسبت پرچمداران سالهای قبل دارند؛ اما در نظر داشته باشید که میانردهها همه آیتمها را همانند پرچمداران ندارند به این دلیل که شرکتهای سازنده سعی میکنند در ساخت مدلهای مختلف این کلاس، همیشه برای پایین آوردن قيمت گوشي وهمچنین تنوع بیشتر محصولات خود، قابلیتی را فدای قابلیت دیگر کنند، اما خب حتی اگر ارزان ترین گوشی را هم در نظر داشته باشید، از هر برند چندین مدل ارائه شده که آپشنهای زیادی را در اختیار شما قرار میدهد.

البته فقط این دو برند مناسب خرید تلفن موبایل در ایران نیستند و برندهای دیگر نیز گوشی های همراه مناسب و با کیفیتی را به بازار مصرف ارائه کرده اند. علاوه بر کیفیت، هوآوی در طراحی گوشی های خود نیز سعی کرده تا رضایت مخاطبان را در نظر بگیرد. 19کالا مرجع موبایل ، ارزانترین سایت خرید گوشی ، همواره برای شناخت بهتر موبایل ها، بدنه، کیفیت ساخت و متریال استفاده شده در آنها را بررسی میکند، عملکرد گیم و نمایشگر آنها را محک زده، همچنین سرعت شارژ و مصرف باتری را نیز آزمایش میکند و دوربین آنها را در شرایطهای مختلف نوری و محیطی به چالش میکشد تا در نهایت بتوانید مدل مورد نظر خود را با شناخت بهتری انتخاب کنید. نیل پپورث ۲۲ ساله که توسعه دهنده مخابرات بود این سرویس پیام رسانی را برای Vodafone ایجاد کرد. از جمله اپوراتور های توسعه دهنده شرکت صایران بود که بعدها به ایرانسل تلفیق شد. یک گوشی موبایل مناسب دارای فاکتورهای زیادی است که باید به آنها توجه کرد و از طرفی انتخاب یک برند مناسب با توجه به سلیقه و نیاز شما نیز اهمیت دارد. در زمان خرید گوشی موبایل در مرحله اول همانطور که اشاره کردیم، باید بدانید که چه چیزی از قابلیتهای موبایل برای شما اهمیت بیشتری دارد تا انتخاب از برندهای متفاوت برای شما راحت تر شود.

منبع بازسازی خانه در کرج