منبع:بازسازی خانه در کرج

به طور اختصاصی برای کاربر انجام می شود

در این مدل؛ سطح درب کابینت چند دست رنگ می شود تا کاملا صاف و یکدست شود، به همین دلیل به آن کابینت با رنگ پوششی گفته می شود. ضخامت درب : کابینت های رنگ شده بطور معمول ضخامتی بین 20 تا 25 میلیمتر دارند. در کابینت های کلاسیک بر عکس کابینت مدرن، جزئیات زیادی روی کابینت کار میشه. انواع مدلهای این محصول از مقاومت لازم در برابر نم و رطوبت برخوردار هستند، اما باز هم در صورت ریختن آب بر روی آنها باید با دستمال آن را پاک کنید. 4- نظافت کابینت با رنگ نیم پلی استر باید با دستمال نم دار انجام شود و بلافاصله با دستمال خشک رطوبت آن را گرفت. نحوه نظافت : نظافت کابینت تمام چوب با دستمال نم دار انجام می شود و بلافاصله باید با یک دستمال خشک سطح کابینت از هر گونه رطوبت پاک شود. اگر ادویهها در یک محیط ایده آل به دور از نور و رطوبت نگهداری شوند، مدت زمان طولانیتری دوام میآورند. تمیز نگه داشتن محیط نگهداری ادویه به شما انگیزه میدهد که آنها را بیشتر در مواد غذایی استفاده کنید.

متریال روکش چوب وقتی در معرض نور طبیعی قرار میگیرد، تدریجا رنگش را از دست میدهد. خود این نظم نشان میدهد که ادویههای سالمی خواهید داشت، پس همیشه کابینت را مرتب نگه دارید. پس اگر احساس کردید که ادویه خراب شده است، بهتر است آن را به طور کامل دور بریزید. این کابینت ها به طور معمول به خاطر ویژگی بهد اشتی بودن استیل در آشپزخانه ها و غذاخوری ها به چشم می خورند. معمولاً توصیه میشود که به طور مداوم کابینتها را تمیز کنید. اگر میخواهید زیباترین دکوراسیون را برای آشپزخانه اجرا کنید ملزم هستید که در انتخاب رنگهای مناسب برای کابینت، حساسیت بیشتری به خرج دهید. رنگ آمیزی پتینه ( کرم – طلایی) نیز بر روی کابینت هایی که تماما از چوب هستند قابل اجرا می باشد. دقیقاً همان مقداری را که میخواستید از داخل شیشه ادویه بردارید. سعی کنید به همان مقداری که میخواهید ادویهها را بردارید و هرگز از قاشق خیس استفاده نکنید. حداقل یکبار در ماه کابینتها را تمیز کنید و ادویههایی که خاصیت خود را از دست دادهاند را دور بیندازید. روماک مفتخر بوده است تا در سال 2020 عنوان ” بهترین تولیدکننده کابینت در ایران” را از مجله ساختمانی Build دریافت نماید. این بخار ممکن است شکل ادویه را از بین ببرد و یک حالت خمیری به آن بدهد و بافت و مزه آن را تحت تاثیر قرار دهد.

بدنه ای از جنس ام دی اف دارند که پس از تغییر شکل با pvc روکش می شوند. بدون شک در هر صنف (مانند صنف کابینت سازی تهران) افرادی وجود دارند که کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و در نهایت نتیجه ی کار بسیار حرفه ای به شما تحویل میدهند. فراموش نکنید که این رنگ را در ترکیب با برخی رنگهای روشن و ملایم به کار ببرید تا فضا بیش از حد تیره و تاریک نشود. البته رنگ کرم با قهوه ای روشن بیشتر بکار میره اما به کار رفتن اون در کنار قهوه ای تیره هم کاربرد داره. اما این را بدانید که رنگ های تیره در مقایسه با رنگ های روشن خراشیدگی و آلودگی را بیشتر نشان می دهند. کابینت خاکستری هم مانند رنگ سفید با بیشتر اجزاء محیط از جمله مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل به آسانی ست میشود و به دلیل تیره بودن، دیرتر کثیف و چرکتاب میشود. یکی دیگر از قسمتهای مهم در انتخاب کابینت آشپزخانه، صفحه آن است که روی کابینت، جزیره و گاهی روی میز ناهار خوری نزدیک آشپزخانه قرار خواهد گرفت.

چگونه لکه چربی و روغن روی کابینت را پاک کنیم؟ ادویهها باید به گونهای مرتب شده باشند که اگر شخص دیگری آنها را دید، به عنوان یک بانوی خانه دار خجالت زده نشوید. تولید می شود. همچنین باید دقت نمود که نوع دستگیره برای باز و بسته شدن راحت درب ها موثر می باشد. لازم به ذکر است، کابینت چوبی دلالت بر کابینتی دارد که درب آن از جنس چوب و بدنه آن از جنس ام دی اف است. ضخامت درب : کابینت های چوبی ضخامتی در حدود 22 میلیمتر دارند. ورق هایی با روکش طرح چوب هستند که در طراحی کابینت آشپزخانه چوبی به وفور استفاده می شود. این متریال به علت مقاومت بالا و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. صفحات PVC تنوع رنگ و طرح زیادی ندارند. 2- تنوع بالایی در رنگ دارد و سفارشی سازی رنگ ایده آل امکان پذیر است. 1- این رنگ قیمت مناسبی دارد.

منبع بازسازی خانه در کرج