منبع:بازسازی خانه در کرج

به طور اختصاصی برای کاربر انجام می شود

کابینتهای فلزی با داشتن قابلیت طرحها و رنگهای مختلف امکان هماهنگی با دکوراسیونهای مختلف را نیز دارد؛ بنابراین افراد خاصی این نوع کابینت را سفارش میدهند. این نوع کابینت تنوع طرح و تنوع رنگ زیادی دارد. کابینت هایگلاس معمولاً به رنگهای مختلف وجود دارد اما پرطرفدارترین رنگ، کابینت هایگلاس سفید یا ترکیبی از رنگهای سفید و طلایی میباشد. به طور مثال، کابینتهای سفید با میز و صندلیهایی به رنگ خاکستری یا به رنگ قهوهای شبیه به چوب، به راحتی سازگاری دارند. این طرح کارایی و راحتی بیشتری نسبت به مدل های دیگر طراحی کابینت آشپزخانه دارد. رنگ سفید و مشتقات آن یعنی شیری و کرمی را میتوان محبوبترین رنگ برای کابینت آشپزخانه دانست چرا که به راحتی با رنگهای طلایی، قهوهای، نقرهای و طوسی هماهنگ میشود. کابینت هایگلاس دارای روکش براق و شیشهای با درخشندگی بالا است که باعث میشود لک پذیر باشد؛ این خصوصیت یکی از تفاوتهای مطرح بین کابینت هایگلاس و کابینت ام دی اف هم محسوب میشود. علاوه بر اینکه در مطلب قیمت کابینت آشپزخانه، همه قیمت ها رو به صورت متر طول آوردیم، تاکید کردیم که این روش، شیوه درست قیمت گرفتن نیست. مدل های کابینت فلزی با اینکه از نظر تنوع محدود هستن اما باز هم میتوان در بعضی از اون ها خلاقیت رو دید.

برای اینکه تفاوت میان کابینت هایگلاس آشپزخانه و کابینت امدیاف را بهتر بشناسید، تصمیم داریم این مطلب را به طور اختصاصی درباره این دو کابینت آشپزخانه صحبت کنیم. برخی از فروشندگان، کابینتهای امدیاف را به شما پیشنهاد میدهند و برخی دیگر بیان میکنند که کابینت هایگلاس براق و سفید، بهترین انتخاب است. کابینت هایگلاس سفید براق و کابینت امدیاف سفید، دو گزینه مناسب برای این انتخاب هستند. کابینتهای وکیوم: این نوع از کابینت آشپزخانه دارای مغزی امدیاف هستند و با نوعی پیویسی روکش شدهاند. طراحی کابینت گوشه برای این آشپزخانه ها ممکن است کمی دشوار باشد. کابینت با رنگ پلی اورتان مهم ترین محصول این نوآوری است که جزو کابینتهای پرطرفدار محسوب میشود. بعد از بررسی مزایا و معایب کابینت های گلاس، بریم و چند مدل زیبا و چشم نواز از این کابینت با هم ببینیم. 3) ستون، سرستون و منبت : این اجزاء هم به صورت آماده و ماشینی قابل تهیه هستند و هم به شکل دستی و سفارشی با انواع چوبهای طبیعی مانند : راش، بلوط و گردو ساخته میشوند که از نظر اصالت و ارزش محصولاتی که با هنر دست ساخته میشوند جایگاه ویژهای در این صنعت دارند.

مهم ترین ویژگی کابینت تمام چوب داشتن سرستون های منبت کاری شده و درب های چوبی ابزار خورده است. درهای کشیده و بلند، باکس هود منبت کاری شده، داشتن ویترینهای متنوع مشبک و استفاده از شیشه های طرح دار نیز از مشخصات این سبک می باشد. این نوع کابینتها دوام لازم را دارند و شما با توجه به فضای آشپزخانه، آنها را انتخاب میکنید. برای آشپزخانههای کوچکتر، رنگهای روشنتر نظیر سفید و خاکستری را انتخاب کنید. این کابینتها مغزی امدیاف دارند، کاربرانی که بیشتر به رنگ کابینت سفید و براق علاقهمند هستند این نوع کابینت را بیشتر میپسندند. هرکدام از انواع کابینتهای امدیاف و کابینت هایگلاس، مزایا و معایب خاص خود را دارند. نمونه فولادی مقاومت بالایی در برابر رطوبت ندارد و پس از مدتی دچار خوردگی و زنگ زدگی می شود، اما گالوانیزه به نسبت فولاد مقاومت بهتری در برابر نم و رطوبت از خود نشان می دهد. پس دانستن مزایا و معایب ویژه آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 1) سبک مدرن : طراحی ساده، اجرای سریع، قیمت مقرون بصرفه، عدم نیاز به رنگ آمیزی و استفاده از ورق MDF ملامینه و هایگلس بجای چوب از مهمترین ویژگی های کابینت سبک مدرن است. برخی از آشپزخانه ها فقط یک دیوار دارند و فضای کوچک امکان طراحی کابینت آشپزخانه با سبک ها دیگر را نمی دهد.

طراحی و اجرای آشپزخانه کلاسیک با کابینتهای وکیوم برایتان نسبت به چوب ارزانتر تمام میشود. همچنین استفاده از یراق آلات وارداتی و اکسسوریهای کاربردی باعث افزایش طول عمر کابینت و رضایت مشتری میشود. زیباتر کردن آشپزخانه، عامل مهمی در جذب مشتری است. طراحان و تولید کنندگان این برچسب ها با توجه به نیاز مشتری تنوع طرح و رنگ آنها را طوری قرار داده اند که شما با هر سلیقه ای بتوانید در نهایت نمونه برچسب کابینت مد نظر خود را پیدا کنید. این طرح برای آشپزخانه های بزرگ مناسب نیست. مزایا و معایب آن خالی از لطف نیست. و شخصیت شناسی و تصویر سازی شما از محیط می باشد. در نهایت توجه داشته باشید که نیازهای شما و محیطی که برای آشپزخانه در نظر گرفتهاید خیلی روی خروجی نهایی کابینت آشپزخانه تاثیر خواهد گذاشت. بهترین گزینه برای وقتی که هزینه تغییر دکوراسیون و تعویض وسایل را ندارید بازسازی کابینت آشپزخانه است که در مدت زمان کوتاه یک تا دو روز بدون هیچ هزینه زیاد و زحمتی می توانید ظاهر کابینتها را متحول کنید.

منبع بازسازی خانه در کرج