منبع:بازسازی خانه در کرج

به طور اختصاصی برای کاربر انجام می شود

بهترین جنس کابینت آشپزخانه توسط خود شما و با مشورت با متخصصان کابینت سازی مشخص میشود. در طی همین مسیر، افراد بسیاری فعالیتهای حرفه ای خود را به صورت تجربی انجام داده اند هر کدام به صورت جداگانه وارد صنعت کابینت سازی شدهاند. در این مواقع از ترکیب رنگ های قهوه ای برای کابینت ام دی اف آشپزخانهاستفاده کنید. استفاده از متریال روکش چوب برای درهای کابینت باعث میشود تا لبههای تیز درهای کابینت، لطیفتر باشند و میتوان روکش چوب را با طرحهای مات، نیمه براق و هایگلاس (براق) سفارش داد. ترکیب رنگ کابینت هایگلاس بسیار متنوع است و شما با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خود می توانید رنگ دلخواه را انتخاب نمائید و از زیبایی آن لذت ببرید. فارغ از مدل کابینت آشپزخانه و طرح کابینت آشپزخانه، و اینکه کابینت مدرن باشد یا خیر، کابینتهای جدید باید جای کافی برای ظروف آشپزخانه را داشته باشند و خوشدست هم باشند و بتوان راحت ظروف را از درون آن برداشت یا گذاشت. در ویلاهای شمال معمولاً فضای کافی برای آشپزخانه در نظر گرفته میشود. دوام و کیفیت، کاربرد، مزایا و معایب و هماهنگی آنها با نقاشی ساختمان مدرن در هر یک از انواع کابینت نیز نکاتی هستند که باید در نظر بگیرید.

اما در این طرح با استفاده از رنگ دیوار ها و کف آشپزخانه، تعادل در محیط وجود داشته و محیط شاد و جذابی رو شاهد هستیم. اما دیگر خبری از کابینت فلزی در اکثر اون ها نیست و کابینت های مختلف از جمله ام دی اف، جای کابینت های فلزی گالوانیزه رو گرفتن. مدلهای مختلف لمینت از مات تا های گلاس و یونیکور تا دیجیتالی از جمله مدلهایی هستند که میتوانید انتخاب کنید. از جمله خیابان هایی که می توانید برای خرید این محصول مراجعه کنید، خیابان شهروند، خیابان هشت بهشت غربی، خیابان شیخ صدوق، خیابان دهش، خیابان بسیج و خیابان شهید واقفی می باشند. انواع متریال چوب مورد استفاده برای درب کابینت آشپزخانه، باتوجه به قیمت، طرح و جنس دستهبندی میشوند. کابینت ها از متریال هایی هستند که به وفور در هر شهری وجود دارند و شما می توانید به کارگاه های نجاری مراجعه و کابینت خود را سفارش دهید و یا به فروشگاه های عرضه کننده این محصول بروید و پس از انتخاب نوع، جنس و رنگ، کابینت مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید. در این مرحله فضای مورد نظر به دقت اندازه گیری می شود و محل دقیق جاسازی لوازم مثل سینک ظرفشویی، یخچال فریزر، هود و اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و موارد دیگر را مشخص می کنند.

اگر استفاده از کابینت های چوبی برای شما بسیار گران به نظر می رسد، کابینت MDF گزینه جذابی برایتان خواهد بود. اینکه از چه نوع کابینت آشپزخانه یا چه طرح و جنسی استفاده کنید که متناسبترین حالت برای شما باشد و نیازهای شما را برطرف سازد یکی از مهارتهایی است که ما در سالیان دور کار و تجربه آموختهایم. قیمت آن نسبت به نوع عمومی بالاتر است؛ زیرا سلیقه مشتریان در انتخاب آن نقش دارد. قیمت آن هم بسیار معقول و منطقی است و گزینه ایده آلی نسبت به چوب به حساب می آید. درهایی با این متریال سروصدای بیشتری نسبت به سایر متریالها دارند. قیمت نوع سفارشی نسبت به دیگر مدل ها گران تر می باشد. هر دو نوع مات و درخشان این مدل از کابینت محبوب است و در آشپزخانه های ایرانی به وفور دیده می شود. در یک مقاله که به همین منظور تهیه شده است “زیباترین دکوراسیون آشپزخانه در سال ۲۰۲۰ که باید بشناسید” را به طور کامل معرفی کردهایم و درباره نوع چیدمان و استفاده صحیح از رنگها و عناصر صحبت نمودهایم.

این کابینت نمونه به روزرسانی شده کابینت های چوبی کلاسیک بوده و از آن بیش تر در آشپزخانه های لوکس استفاده می شود. مجموع رنگ بندی کابینت ها و کف آشپزخانه و جزیره، باعث شده که شاهد یک آشپزخانه کلاسیک اما کسل کننده باشیم. به همین دلیل است که معمولاً از یک رنگ متضاد و تیره در ترکیب رنگ کابینتهای روشن استفاده میشود. به همین دلیل متریال اصلی برای ساخت اغلب کابینتها به شمار میآید. به دلیل اهمیت خیلی زیاد این مساله، معایب کابینت های گلاس رو در مطلب جداگانه ای بررسی کردیم. همچنین در این مطلب مدل های مختلف کابینت کلاسیک رو هم به طور کامل بررسی کردیم. در واقع کابینت ممبران یادآور همان کابینت های کلاسیک و پر طمطراق چوبی است. برچسبهای کابینت، چیزی شبیه به کاغذ دیواری هستند و چون آشپزخانه محلی پر رفتوآمد میباشد، طبیعتا دوام و ماندگاری زیادی ندارند. در این تصویر، جزئیات بکار رفته روی کابینت، دستگیرهها، فضای داخلی کابینت و همچنین ترکیب رنگ زیبای آن با رنگ دیوار، کف زمین و همچنین سایر المانهای آشپزخانه به خوبی قابل مشاهده است. لمینت ها در مقابل رطوبت مقاوم هستند و تمیز کردنشان خیلی ساده تر است؛ چون لایه رویی آن با یک لایه خیلی نازک پلاستیک شفاف پوشیده شده است.

منبع بازسازی خانه در کرج