منبع:بازسازی خانه در کرج

به طور اختصاصی برای کاربر انجام می شود

درهای کابینت را بیش از حد نکشید یا بهم نکوبید. بنابراین اگر قصد ایجاد فضای مدرن را در آشپزخانه خود دارید خوب است که کلیهی وسایل و فضای منزل را نیز به این فضا نزدیکتر سازید تا از ایجاد یک نوع بینظمی ظاهری جلوگیری به عمل آورده باشید. به دلیل همین ترکیب رنگی هم شما توجهتون خیلی زود به ظرف نارنجی و قوری قرمز جلب میشه. استفاده از رنگهای ترکیبی برای مثال ترکیبی از دو رنگ میتواند جلوه زیبا و متنوعی به آشپزخانه شما بدهد.پس بهتر است به استفاده از ترکیب رنگهای زیر در کابینت آشپزخانه خود دقت کنید. استفاده از رنگ سیاه در طراحی کابینت آشپزخانه میتواند ظاهری مدرن و زیبا به آشپزخانه منزل شما ببخشد.فراموش نکنید که این رنگ را در ترکیب با برخی رنگهای روشن و ملایم به کار ببرید تا فضا بیش از حد تیره و تاریک نشود. اگر میخواهید یک آشپزخانه ی شاد و رنگی رنگی داشته باشید به سمت سبک های مدرن بروید تا دستتان باز باشد.

نکته ی دیگری که در کابینت آشپرخانه اهمیت دارد، اپن آشپزخانه می باشد. با وجود زیبایی خیرهکنندهای که دارد، اما پروسه آمادهسازی و ساخت آنها بسیار طولانی است و قیمت آن بسیار بالاست. به دلیل ضد آب بودن،دوام و ماندگاری آن بسیار بالاست. تنوع رنگ و مدل کابینت ام دی اف بسیار بالاست. ام دی اف از ضایعات دور ریختنی چوب تشکیل می شود که توسط دستگاه خرد شده و به وسیله چسب رزین و حرارت به همدیگر چسبیده می شوند.لایه ی ام دی اف بعد از خشک شدن،روکش می شوند،بنابراین تنوع رنگ بسیار بالایی دارند. فاکتورهای مانند رنگ کابینت آشپزخانه، مدل کابینت آشپزخانه و جنس آن از جمله موارد مهمی است که باید در حین انتخاب کابینت آشپزخانه به آن توجه کرد. کابینتهای آشپزخانه، طرحهای مختلفی مانند جزیره، ال یا مواردی از این دست را شامل میشوند. ابعاد دیوار به دیوار را استخراج کنید و سعی کنید در طراحی به درستی آنها را پیادهسازی کنید. تمیز کاری این کابینت ها تابع رعایت قوانین خاصی است تا آسیبی به چوب وارد نیاورد. یک لایه نازک از چوب بر روی مغز ام دف تحت فشار و حرارت دستگاه پرس می شود. در واقع میتوان گفت حکاکی و برش روی این نوع از کابینت آشپزخانه با دستگاه CNC انجام میشود و این امر زمان تولید را کوتاهتر کرده است.

کابینت آشپزخانه ممبران یا کابینت وکیوم را می توان نسل جدیدی از کابینت های مدرن آشپزخانه دانست که حاصل طراحی دستگاه های سی ان سی بر روی ام دی اف خام با روکش پی وی سی است. تمیز کردن این کابینت ،دشوار نیست و به راحتی می توان آن را تمیز کرد. بستگی به شما دارد که کدام یک برایتان مهم تر است. نصب و ساخت آن بسیار آسان تر از انواع دیگر کابینت هاست. کابینت ها عموما عناصری هستند که برای دکوراسیون آشپزخانه امری مهم و ضروری بوده و جلوه ای خاص به آن می بخشند. در اینصورت شما می توانید از یک میز نهارخوری زیبا به جای جزیره استفاده کنید که هم برای استفاده از آن و غذا خوردن راحت تر هستید و هم زیبایی خاص خود را دارد و فضای پذیرایی و آشپزخانه را برایتان جدا می کند. کابینت های چوبی از دیرباز مهمان خانه ها و زینت بخش آشپزخانه ها بودند.چوب منحصر بفرد است و می تواند عطر و بوی طبیعت و یک زندگی کلاسیک را برای شما به ارمغان بیاورد.کابینت های چوبی همواره مد هستند و از گران قیمت ترین انواع کابینت ها هم محسوب می شوند.

این روزها دکوراسیون داخلی خانه از مسائل مهمی است که افراد به آن توجه میکنند. صورت برخوردار بودن از ذهنی خلاق و هنرمند به راحتی می تواند یک طراح دکوراسیون منزل باشد. ساخت و تولید این کابینت ها بسیار زمان بر است و ساخت و نصب آن ها نیاز به تخصص دارد. رنگ کابینت آشپزخانه از عوامل مهمی است که میتواند تاثیر به سزایی در زیبایی آشپزخانه شما داشته باشد.در انتخاب رنگ آشپزخانه و هماهنگی آن با دیوارها و سایر موارد دقت کنید. انواع مختلف کابینت چوبی با عنوان ام دی اف ، ممبران ، هایگلاس ، روکش چوب ، تمام چوب و pvc در دسترس شماست و می توانید با توجه به دکوراسیون خد انها را بررسی و متناسب با بودجه خود آن را سفارش دهید. به علاوه، میتوانید کاتالوگ ممبران را از لینکهای کاتالوگ ممبران یا کاتالوگ منبت دانلود کنید. استفاده از پی وی سی،برای تمام کابینت های آشپزخانه چندان متداول نیست،زیرا قیمت این نوع کابینت نسبت به سایر کابینت ها،گرانتر است و استفاده از آن چندان مقرون بصرفه نیست.کابینت آشپزخانه پی وی سی،مناسبترین جنس کابینت آشپزخانه برای مناطق جغرافیایی مرطوب به شمار می آید،زیرا در برابر آب،کاملا مقاوم است.

منبع بازسازی خانه در کرج