منبع:بازسازی خانه در کرج

بهترین کابینت آشپزخانه برای ویلا در شمال

این روکش آن ها است که در قیمت گذاری ورق ام دی اف ها برای ساخت کابینت تاثیر گذار است. اگر از چوب های بی کیفیت در ساخت درهای کابینت استفاده شود، ممکن است درب کابینت شما نامسطح و ناهموار و دارای پستی وبلندی از آب دربیاید. کابینت ها معمولاً بر اساس نوع متریالی که با آن ساخته می شوند دسته بندی و نام گذاری می شوند قیمت متریال های مختلف جهت ساخت کابینت و کمد دیواری متفاوت است. کابینت چوبی علاوه بر زیبایی، دوام بالایی دارد. پس اگر کابینتهای چوبی و نصب کابینت ام دی اف را انتخاب می کنید، باید به صورت منظم آنها را پولیش کنید تا سطح و بافت هموار و خوب چوب حفظ شود. 2) درب و نمای کابینت : مهمترین بخش کابینت چوبی کلاسیک درب و نمای آن است که به صورت ترکیبی از چوب و امدیاف خام و روکش چوب ساخته میشود. کابینت های ام دی اف نسب به کابینت های استیل ضد زنگ و کابینت چوبی قیمت پایین تری دارند. این روزها خیلی ها برای متریال کابینت آشپزخانه، به سراغ فولاد ضد زنگ (استینلس استیل) می روند که ظاهری شیک و مدرن دارد.

گاهی وقتها زمانی که سطح رویی این کابینت ها اکسیده و یا زنگ زده می شوند، نیاز به پولیش مجدد خواهند داشت.لکه های روغن و اثر انگشت روی درهای فلزی کابینت خیلی سریع به چشم می آیند. در عین حال اگر فلز را به عنوان متریال کابینت آشپزخانه تان انتخاب کرده اید، باید این را بدانید که درهای کابینتهای فلزی خیلی سریع خط می افتند و یا فرو می روند. کابینتهای هایگلاس، گرانتر از کابینت امدیاف هستند و دکوراسیون آشپزخانه ویلا را به سبک مدرن و لاکچری تغییر میدهند. درهای استیل یا آلومینیوم می توانند برروی کابینت های چوبی نصب شوند.اگر چه معمولا سطح صاف فلزی برای درهای کابینت استفاده می شود؛ اما شما می توانید درهای طرحدار فلزی را هم انتخاب کنیداین مدل کابینت برای ست کردن دکوراسیون آشپزخانه با سقف کاذب آلومینیومی به کار رفته در این محیط یک انتخاب منحصر به فرد و زیبا به شمار میآید.

این مدل یک کابینت مدرن به حساب میآید و مخصوص آشپزخانههای کوچک است. در این مرحله با توجه اندازه گیری ها طرح اصلی به صورت دستی یا با استفاده از نرم افزارهایی مثل اتوکد تهیه می شود. شما می توانید به صورت مستقیم از طریق فروشگاه اینترنتی آدلان اقدام به ثبت سفارش نمایید و محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید. کابینت ها ممکن است از جنس های مختلف تشکیل شده باشند و یا حتی به صورت ترکیبی از دو جنس در بدنه صفحه و یا درب ها ساخته شوند. می توانید لمینت با طرح های مختلفی، شیبه طرح چوب، طرح چرم یا طرح فلزی را انتخاب کنید.لایه رویی آن ور نمی آید، خراشیده نمی شود و یا به سادگی از بین نمی رود و نیاز به پولیش کردن ندارد. انتخاب صفحه کابینت علاوه بر بحث زیبایی محیط، به بحث کاربردی کابینت نیز مرتبط است. علاوه بر این، هزینهی پیادهسازی ممبران ازبسیار کمتر از چوب است. MDF از فرآورده های چوب است که با دانسیته متوسط تولید می شود و وزن بسیار سبکی دارد. همچنین وزن آن ها بسیار سبک بوده و بسیار سریع و آسان نصب می شوند.

بعد از سبک طراحی و جنس بدنه کابینت، باید رنگ مناسب را انتخاب کنیم. این سیستم گزینشی برای خرید کابینت ام دی اف بدلیل ساده تر بودن طراحی آن کاربردی است اما وقتی پای چوب طبیعی، روکش چوب، رنگ و هنر دست منبت کاران و نجاران به میان می آید کار کمی سخت می شود. ورقه های چند لایه ای که با کمک رزین های گرما دیده سخت و تحت تأثیر گرما و فشار به هم می چسبیدند. پس سعی کنید از نورهای مختلف برای ایجاد هر نوع فضایی که احتیاج دارید استفاده نمایید. بنابراین تمرکز روی بهره وری و استفاده بهینه از فضای کابینت ها به خصوص در آشپزخانه های کوچک فضای کافی و مناسب تری برای شما فراهم می کند. قیمت کابینت آشپزخانه در نوع پی وی سی اقتصادی است. معمولا بهتر است در کابینتهایی که عرض بیشتری دارند از درهای آکاردئونی به جای درهای ساده و معمولی استفاده شود.

منبع بازسازی خانه در کرج