منبع:بازسازی خانه در کرج

بهترین کابینت آشپزخانه برای ویلا در شمال

مهمترین مسئله برای ساخت کابینت چیه؟ برای ساخت تمام کابینتها از مصالح مناسب با ضخامت استاندارد استفاده میشود. کابینت هایگلاس آشپزخانه به کابینتهای براق گفته میشود که میتوان آنها را جزء کابینتهای آشپزخانه لاکچری هم دستهبندی کرد. این در حالی است که کابینتهای آشپزخانه، همگی مطابق با سلیقه و انتخاب شما قابل سفارش و نصب هستند. طرحی که در آخر انتخاب می کنید بدون شک تعیین کننده راحتی شما در زمان آشپزی خواهد بود.قبل از هر گام مهمی بهتر است با انواع طرح کابینت آشپزخانه و مزایا و معایب هر کدام از آن ها آشنا شوید. در ادامه به معرفی جدیدترین جنسهای کابینت آشپزخانه و مورد مزایا و معایب آنها پرداختهایم. بیاین باهم ابتدا مزایا و سپس معایب کابینت ممبران رو بررسی کنیم. ما ایرانی ها معمولا دوست داریم از رنگ های پلی استر برای رنگ آمیزی اون ها استفاده کنیم. برای اینکه تفاوت میان کابینت هایگلاس آشپزخانه و کابینت امدیاف را بهتر بشناسید، تصمیم داریم این مطلب را به طور اختصاصی درباره این دو کابینت آشپزخانه صحبت کنیم. همچنین کابینت آشپزخانه امدیاف رنگی و سفید را میتوانید برای آشپزخانه سفارش دهید. کابینت آشپزخانه سبک کلاسیک: استفاده از درهای طرح دار و ابزار خورده، تاج و سرستون های منبت کاری شده از نشانه های کابینت کلاسیک است.

هزینه کابینت چوبی کلاسیک در قیاس با کابینت روکش چوب بالاتر است اما از نظر طول عمر، کیفیت و تنوع مدل تقریباً محدودیتی برای کابینتهایی که با چوب طبیعی ساخته میشوند وجود ندارد. آشپزخانه یکی از مهمترین مکانهای خانه شما است. برخی از آشپزخانه ها فقط یک دیوار دارند و فضای کوچک امکان طراحی کابینت آشپزخانه با سبک ها دیگر را نمی دهد. چسب های آب بندی برای دور تا دور سینک استفاده میشوند و فضای خالی بین سینک و کابینت را پر می کنند تا آب حتی به مقدار کم وارد چوب کابینت نشود. فضایی است که شما زمان زیادی را در آن میگذرانید، وعدههای غذایی را برای خود و خانواده تان آماده میکنید و حتی گاهی اوقات به همراه خانوادهتان در آنجا غذا میخورید. هزینهی تولید کابینتهای مدرن نسبت به کابینتهای سبک کلاسیک کمتر است. اگر به دنبال طراحی سنتی یا کلاسیک هستید، یک کابینت کرم رنگ ممکن است به فضا شخصیت مورد نظرتان را ببخشد.

لایه داخلی این دو کابینت تقریباً مشابه است و تفاوت آنها تنها در جنس رویه است. معمولاً دو راه برای استفاده از نور وجود دارد یا اکسسوریهای آماده از شرکتهای معتبر را باید تهیه کرد یا از روشناییهای معمولی استفاده شود که در این حالت فقط باید دانش نورپردازی داشت در غیر اینصورت پول را هدر دادهایم. حداکثر فضای ذخیره سازی را ارئه می کند و شما میتوانید درنزدیکی اجاق گاز کابینت های زیادی را داشته باشید. همون طور که در این مدل و مدل های قبلی دیدین، کابینت های بدون دستگیره در طراحی مدرن کاربرد خیلی زیادی پیدا کرده اند. رطوبت هرگز در کابینت آشپزخانه امدیاف نفوذ نمیکند و همچنین رنگبندیهای مختلفی را از آن میتوانید انتخاب کنید. سبک مدرن را می پسندید یا کلاسیک؟ طراحی و اجرای آشپزخانه کلاسیک با کابینتهای وکیوم برایتان نسبت به چوب ارزانتر تمام میشود. همچنین استفاده از یراق آلات وارداتی و اکسسوریهای کاربردی باعث افزایش طول عمر کابینت و رضایت مشتری میشود. کابینت هایگلاس دارای روکش براق و شیشهای با درخشندگی بالا است که باعث میشود لک پذیر باشد؛ این خصوصیت یکی از تفاوتهای مطرح بین کابینت هایگلاس و کابینت ام دی اف هم محسوب میشود.

همانطور که در این تصویر قابل مشاهده است، سادگی در کنار شیک بودن این مدل از کابینتها باعث زیبایی هر چه بیشتر فضای آشپزخانه شده است. چونکه فضای کمی رو اشغال میکنن و باعث میشن خانه بزرگتر دیده بشه. کف پوش مناسب با ابعاد خانه استفاده کنید! کابینتهای امدیاف از دوام و مقاومت بالایی در آشپزخانه برخوردارند، بنابراین آن را در هر رنگی که انتخاب کنید تا سالهای طولانی میتواند بدون تاب خوردگی یا پوسته شدن در آشپزخانه باقی بماند. کابینت ام دی اف: کابینت آشپزخانه MDF یکی از پرطرفدارترین کابینتهای آشپزخانه است که مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار دارد. طبیعتا در این مرحله سازنده با توجه به نیاز و بودجه مشتری مصالح مورد نظر برای ساخت کابینت را معرفی می کند و علاوه بر انتخاب روکش کابینت ها جنس صفحات پیشخان و قسمت های سخت افزاری مثل لولاها و دستگیره ها و یراق آلات هم مشخص می شود. کابینت های چوبی علی رغم قیمت بالا همچنان طرفداران خود را دارد. قیمت خرید ویلا در شمال برای تمام مشتریان اهمیت دارد. اگر وسایل زیادی برای قرار دادن در کابینت آشپزخانه دارید، کابینت های کلاسیک بهترین انتخاب می باشند.

منبع بازسازی خانه در کرج