منبع:بازسازی خانه در کرج

بهترین و ارزانترین قیمت روز گوشی در بازار

گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهمترین عواملی است که حتی به اندازه انتخاب و خرید گوشی موبایل اهمیت دارد و میتواند احساس آرامش را در طول مدتی که گوشی شما تحت گارانتی قرار دارد در شما به ارمغان بیاورد. بنابراین برای اطلاع از قیمت گوشی به نرخ روز همواره باید سایتهای معتبر در این زمینه را چک کنید تا قیمت دقیق گوشی را به دست بیاورید. با وجود این شوک قیمتی اخیر زمینه افزایش نسبی قیمت سایر گوشیهای لوکس و گرانقیمت بازار را نیز فراهم کرد. از این رو بهتر است پیش از خرید و حتی پیش از جستجوی تلفن همراه بودجه مدنظر خود را مشخص کنید تا براساس آن به سراغ گوشی های مختلف بروید. خرید گوشی موبایل میان رده برای افرادی مطلوب است که کیفیت دوربین برای آنها چندان اهمیتی ندارد، این گوشی های معمولاً دارای صفحه نمایش سوپرامولد، عمر باتری بالا و طیف وسیعی از ویژگی های مفید هستند ضمن اینکه قیمت بسیار بالایی هم ندارند. خرید موبایل یکی از تصمیمات بسیار هیجانانگیز زندگی است. 19کالا مرجع موبایل ، ارزانترین سایت خرید گوشی ، همواره برای شناخت بهتر موبایل ها، بدنه، کیفیت ساخت و متریال استفاده شده در آنها را بررسی میکند، عملکرد گیم و نمایشگر آنها را محک زده، همچنین سرعت شارژ و مصرف باتری را نیز آزمایش میکند و دوربین آنها را در شرایطهای مختلف نوری و محیطی به چالش میکشد تا در نهایت بتوانید مدل مورد نظر خود را با شناخت بهتری انتخاب کنید.

شما میتوانید بسته به بودجهای که در اختیار دارید، یک گوشی را خریداری کنید. باید برای انتخاب نمایشگر مناسب به تراکم پیکسلی، پنل و فناوری، LCD ،IPS ،OLED و محافظت دستگاه توجه شود تا نمایشگر مناسب را انتخاب کنید. 2. در صورتی که قصد خرید گوشی موبایل دارید، توصیه می کنیم «بهترین گوشی های پیشنهادی بر اساس قیمت» را بخوانید. نایبرئیس انجمن واردکنندگان موبایل و تبلت با بیان این که از ابتدای هفته جاری به دلیل برخی مناسبتها مانند روز پدر تقاضا برای خرید برخی انواع گوشیهای آیفون و سامسونگ با رنج قیمتی هفت تا ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است، گفت: خرید موبایل نهتنها در تهران بلکه در کل کشور بین ۲۰ تا ۳۰ درصد رشد داشت. برای مثال بهترین راه خرید مدلهای مختلف از برندی مانند سامسونگ این است که تمامی مدلهای جدید و پرطرفدار این گوشی را از شرکت وارد کننده گوشی سامسونگ بخرید. ظرف روزهای اخیر قیمت گوشیهای آیفون۸پلاس و آیفون ایکس با رشد یک تا دو میلیون تومانی به ۱۱ و ۱۳ میلیون تومان رسید و قیمت برخی گوشیهای سامسونگ مانند مدل گلکسی S20 و گلکسی S21FE سامسونگ به ترتیب به ۱۲ میلیون و ۹۰۰ و ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. به طور مثال میتوان گوشیهای آیفون اپل را با دیگر گوشیهای اندرویدی بازار مقایسه کرد.

نسلهای قدیمی گوشی آیفون بهندرت در بازار روز موبایل پیدا میشود، مگر اینکه ریسک مدلهای دست دوم را به جان بخرید. گارانتیهای معتبری که مسئول ارائه خدمات پس از فروش گوشیها در بازار هستند، همواره دغدغه کاربران از آسیب دیدگی و یا عملکرد بد یک محصول نو هنگام خرید را برطرف میکنند و برخی از نمایندگیهای گارانتی حتی تعویض گوشی معیوب با یک گوشی نو را نیز امکانپذیر کردهاند. اما اگر به صورت اینترنتی خرید می کنید، حتماً چند ویدئو از آن گوشی ببینید. اما آخرین موردی که میتواند روی تصمیمگیری کاربر در خرید یک گوشی تأثیرگذار باشد، قیمت گوشی موبایل است. گرچه قیمت گوشی نیز میتواند یکی ازفاکتورهای مهم در زمان خرید باشد. در فروشگاه اینترنتی لیپک گارنتی و خدمات پس از فروش هنگام خرید اینترنتی موبایل بصورت رایگان یعنی بدون پرداخت هزینه اضافی، محصولات را تحت پوشش قرار میدهد تا کاربران با خیال آسودهتری به خرید بپردازند. آیفونها، اکنون گرانترین گوشیهای موجود در بازار هستند؛ حتی اگر یک گوشی اندرویدی امکانات بیشتری را نسبت به آنها ارائه کند! گوشیهای اقتصادیتر یا از گواهیهای رده پایینتری مثل IP53 (مقاوم در برابر تنها پاشش آب) برخوردارند یا فقط از یک پوشش آب گریز روی قاب پشتی خود استفاده میکنند و یا به طور کلی هیچ گواهی رسمی را دریافت نکردهاند.

انگار که این کالای دیجیتال زندگی را در ابعاد کوچکش خلاصه کرده باشد! رم یکی دیگر از اجزای بسیار مهم گوشی است که اغلب نادیده گرفته میشود. امرزه شرکت های بزرگ رقابت بسیار جدی در هر دو زمینه میان رده و پرچمدار دارند. شهر سخت افزار تنها در این زمینه اطلاع رسانی قیمت انجام می دهد و مسئولیتی بابت مسائل مربوط به رجیستری نخواهد داشت. به منظور سهولت کاربران در خرید، پرداختها در فروشگاه سایمان دیجیتال به صورت اینترنتی انجام میشود. من هم دوربین برام مهمه و سخت افزار چون بازی هم زیاد انجام میدم. البته گوشی های گیمینگ نیز دسته ای از گوشی های پرچمدار هستند که مخصوص بازی طراحی شده اند. شیائومی 11T Pro هم گزینه دیگری است که البته موجودیش تو بازار کم شده. اگر چه احتمال وجود دارد که با رشد تقاضا، قیمت موبایل اندکی افزایش یابد اما این اتفاق در شرایطی رخ میدهد که بازار با کمبود کالا روبهرو نیست.

منبع بازسازی خانه در کرج