منبع:بازسازی خانه در کرج

بهترین نوع کابینت آشپزخانه کدامند؟

ادویه را نباید کنار اجاق گاز نگه دارید، به دنبال کابینت خنک و تاریک برای نگهداری ادویهها باشید. تمیز نگه داشتن محیط نگهداری ادویه به شما انگیزه میدهد که آنها را بیشتر در مواد غذایی استفاده کنید. طراحی و اجرای کابینتها به رنگ سفید با به کارگیری ویترینهایی در دو طرف آشپزخانه که با استفاده از شیشه پوشیده شدهاند و همخوانی آنها با برخی کابینتهای داخلی که در طراحی آنها هم شیشه به کار رفته است، زیبایی تماشایی را به بیننده منتقل میکند. یراق آلات کابینت از دو جهت مصارف زیادی در صنعت کابینت سازی دارند: نخست برای انجام کاربرد تعریف شده آن یعنی کشیدن کشوها و باز و بسته کردن درب های کابینت ، دوم جهت افزودن زیبایی به کابینت ها و در نتیجه به آشپزخانه. با انجام این کار قطعا ادویه تازهتری خواهید داشت. کابینت ممبران که با نام کابینت سه بعدی شناخته می شود ،در حقیقت نوعی سبک کابینت کلاسیک با همان حکاکی هاست اما به جای ایمکه حکاکی های آن توسط دست صورت گرفته باشد توسط دستگاه انجام شده است. دقیقاً همان مقداری را که میخواستید از داخل شیشه ادویه بردارید. گروه مهندسی معماری سبک مدرن فعالیت خود را از سال 1388 در ایران آغاز کرده و کلیه خدمات طراحی پلان، نما، داخلی نظارت و اجرای پروژه های لوکس ساختمانی (اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی، مشاعات و فضای سبز) را از پی ریزی تا چیدمان، به سبک های مختلف و با بهترین و بروزترین متریال و با نیروهای حرفه ای ارائه میدهد.

برای هر کسی که میخواد کابینت جدیدی سفارش بده، دیدن مدل های مختلف و عکس های الهام بخش از کابینت های جذاب، مهمه. با یک جستجوی ساده میتوانید طرحهای مختلف را بررسی و طرح مدنظرتان را انتخاب کنید. قوطیهای مات با برچسب استاندارد هم وجود دارند که از خشک شدن و از دست دادن تازگی ادویه در طولانی مدت جلوگیری میکنند. همچنین خیلی از کابینت ها هم ممکنه در ابعاد استاندارد طراحی و اجرا نشن. یکی از مزیت های آن پر کردن قسمت هایی از آشپزخانه با ابعاد نامتعارف و کج است. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه گاهی یک یا مجموعهای از کابینتها به گونهای که با دیگر کابینتهای آشپزخانه تماسی نداشته باشند، در مرکز فضای آشپزخانه قرار میگیرند، این نوع از کابینت را جزیره آشپزخانه مینامند و طراحی آن طوری صورت میگیرد که در عین جدا بودن، یکپارچگی طراحی داخلی آشپزخانه حفظ شود. نهایتاً برای هر گونه ارتباط با این تیم کافی است که از راههای ارتباطی قرار داده شده بهره ببرید. اگر هم فضای آشپزخانه کوچک باشد باز هم با انتخاب مناسب کابینت آشپزخانه، فضای زیبایی را به وجود میآورید. برای اتاق نمایش یا فضای نشیمن نیز کار کردن با سنگهای دکوراتیو در پشت محل قرارگیری تلویزیون توصیه میشود.

میتوانید از طرح های خلاقانه برای بازسازی ساختمان در بخش فضای نشیمن استفاده کنید. باز هم طرح دیگری از کابینتهای آشپزخانه کلاسیک با نقش و نگارهای بسیار زیبا و مجلل. کابینت استیل با طراحی بسیار زیبا و دیدنی. اما شاید برای اکثریت ما صرف هزینه ای با این میزان برای ساخت کابینت های آشپزخانه خودمون مقدور نباشه. این هزینه باید به صورت یکجا یا به صورت دورهای و یا ترکیبی از اینها، به روند بازسازی تزریق شود و بسته به نوع بودجه، برنامه بازسازی بصورت متفاوت صورت میگیرد. این کابینت به رنگ قهوه ای سوخته است که به دلیل تیرگی اون، کاربرد کمی در خانه های ایرانی داره ولی در عین حال بسیار مجلل و زیباست. برای اینکه دوباره طعم ادویهها را تازه کنید، کافی است که کمی آن را تکان دهید. وجود مقدار بسیار کمی ماده سمی فرمالدئید در ورقه های ام دی اف که ممکن است برای سلامتی خطر داشته باشه.

این مدل ها رو در سه دسته کابینت ام دی اف قهوه ای، سفید قهوه ای(کرم قهوه ای) و سایر رنگ ها تقسیم کردیم که مدل مورد نظر خودتون رو به راحتی بتونین پیدا کنین. قیمت این کابینت در مقایسه با کابینت امدیاف بالاتر است. تا با مزایا و معایب این سبک بیشتر آشنا شوید. اگر علاقه مند به خرید کابینت پی وی سی هستید شناخت مزایا و معایب آن خالی از لطف نیست. این بخار ممکن است شکل ادویه را از بین ببرد و یک حالت خمیری به آن بدهد و بافت و مزه آن را تحت تاثیر قرار دهد. بدیهی است کابینتهای مدل جدید، به دلیل تازگی که دارند، بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند، اما همیشه بهترین گزینه برای ما نیستند. یعنی ادویههایی که بیشترین کاربرد را دارند، در قسمت جلوی کابینت قرار دهید تا در پیدا کردن آنها دچار مشکل نشوید و به ترتیب هر چه قدر که استفاده از آنها کمتر میشود، آنها را عقبتر بگذارید. میتوانید ادویهها را بر اساس نوع کاربردی که دارند، دسته بندی کنید. چگونه ادویهها را دسته بندی کنیم؟ البته این موضوع را هم نباید فراموش کنیم که اغلب پروژههای بازسازی پرهزینه هستند. این محصولات شامل تقسیم کننده های ریلی می باشد که درون کابینت نصب می شوند.

منبع بازسازی خانه در کرج