منبع:بازسازی خانه در کرج

بهترین نوع کابینت آشپزخانه کدامند؟

معایب کابینت ممبران را در عملکرد آن مقابل نور خورشید و حرارت می توان جستجو کرد. اگر بخواهیم معایب کابینت PVC را مرور کنیم در درجه اول باید به ضرری که برای محیط زیست خواهد داشت اشاره شود. البته این موارد که گفتیم، تمامی معایب کابینت های گلاس نبود. آنچه با نام گلاس یا گلس برای کابینت آشپزخانه استفاده می شود دو دسته کلی دارد. ورق های پلی گلاس شفافیت و براقیت ویژه ای دارد. اگر بخواهیم چیدمان های معمول و استانداردی را برای آشپزخانه در نظر بگیریم ، 6 مدل یا چیدمان بر این اساس می توان بر شمرد.اصلی ترین موضوعی که در این 6 مدل به آن توجه شده است کاربردی بودن فضای آشپزخانه بر اساس اصل مثلث دسترسی به یخچال ، گاز و سینک ظرفشویی است. صفحه کوارتز یا سنگ مهندسی نوعی صفحه با سختی و نفوذ پذیری بالاست که به طور معمول به صورت سفارشی طراحی میشود. کابینت و آشپزخانه کلاسیک، مشابه با تمام سبک های دیگر هنری، یکسری اصول برای طراحی دارد که در مطلب مربوط به کابینت آشپزخانه کلاسیک به طور کامل به اون ها اشاره کرده ایم. خوشحالم که در این مطلب همراه من بودید. در آشپزخانه ها وجود دارند که توانستند جایگاه کابینت های فلزی را پوشش دهند.

خصوصا اگر متراژ خانه کم باشد آشپزخانه اپن متراژ خانه را بزرگتر نشان داده و در توزیع نور طبیعی به قسمت های مختلف خانه موثر است. وی یادآور شد: در صورت سقوط این اشیاء روی شبکه های توزیع برق، شهروندان می بایست با مرکز فوریت های برق با شماره تلفن ۱۲۱ تماس گرفته تا واحدهای اتفاقات و عملیات در اسرع وقت در محل حاضر شده و مشکل آنان را در شرایط ایمن برطرف نمایند. این المان دکوراتیو و کاربردی از متریال هایی نظیر چوب، فلز، هایگلاس، ام دی اف و پی وی سی و در طرح و رنگ متنوع تولید و به بازار عرضه می شود. کابینت ممبران موجود در این مدل، رنگ بسیار دلگیری داره. جنس کابینت ممبران چیست؟ در ساخت و طراحی کابینت ابتدا باید مشخص کنید که جنس کابینت از چه باشد؟ پس اگر کابینتهای چوبی و نصب کابینت ام دی اف را انتخاب می کنید، باید به صورت منظم آنها را پولیش کنید تا سطح و بافت هموار و خوب چوب حفظ شود. چیدمان داخلی کابینت آشپزخانه یک هنر است و معمولا خانم ها بهترین دیزاینرها در چیدمان داخلی کابینت آشپزخانه هستند.زیرا بهتر از هرکس دیگری میدانند که کدام وسیله باید در کدام قسمت از کابینت قرار بگیرد.اما به راستی همه کابینت ها این امکان را به خانم منزل میدهند که نسبت به سلیقه خود چیدمان کنند!

بهترین کابینت ممبران به دست افرادی ساخته شده که مهارت بالایی داشتند.ابزار زنی و جنس چسب در کیفیت نهایی موثر خواهد بود. در واقع می توان با روکش ملامینه یا مدل کابینت ممبران ظاهری لوکس به نئوپان داد اما نباید انتظار دوام بالایی از نئوپان داشته باشید. ظاهر بسیار لوکسی دارد اما قیمت آن مناسب است. روکش مغزی کابینت ، در دوام، کیفیت، ظاهر و حتی سبک مورد نظر در طراحی کابینت آشپزخانه موثر خواهد بود. انواع ملامینه در واقع روکش هایی است که روی ام دی اف خام یا نئوپان کشیده می شود. ممبران یا روکش وکیوم هم روی MDF و هم نئوپان کار می شود. طرح هایی که با ممبران کار می شود نباید دارای جزئیات زیادی باشد زیرا امکان ارائه جزئیات بالایی با این روش وجود ندارد. البته با اینوجود قیمت کابینت نئوکلاسیک از کابینت کلاسیک ارزانتر است، زیرا طرحها و کندهکاریهای سادهتری نسبت به کابینت کلاسیک دارد.

از جمله ویژگیهای کابینت کلاسیک ممبران را میتوان طرحهای شلوغ، پر زرق و برق، طراحی برجسته، پوشش وکیوم، کشو و محفظههای زیاد، طرح بخشیدن به دستگیرهها و درب و سرستون دانست. نور خورشید به مرور زیبایی های ممبران را کاهش خواهد داد. در انتخاب یراق آلات دو فاکتور کارایی و زیبایی باید مد نظر قرار گرفته شوند. زیبایی شیشه را با این متریال تجربه خواهید کرد. در سال ۱۹۲۶ در آلمان ، مارگارت شوته-لیهوتسکی اولین زن معمار اتریشی آشپزخانه فرانکفورت را طراحی کرد که جای خود را به آشپزخانه مدرن داد. کابینت آشپزخانه پلیاستر که به تازگی به بازار عرضه شده توانسته توجه مشتریان و کابینتسازان را به خود جلب کند. همانطور که قابل حدس است، مدلها و سبکهای کابینت آشپزخانه، فراتر از آن چیزی است که در این مقاله ذکر شد اما ما در این محتوا، به جدیدترین و رایجترین نمونههای کابینت آشپزخانه ۲۰۲۱ اشاره کردیم که دانستن آن، حتما به کارتان خواهد آمد. خیلی از ما کابینت کلاسیک تمام چوبی رو دوست داریم اما هزینه بالای اون باعث میشه از داشتن یه کابینت موردعلاقمون منصرف بشیم. اما بعضا دربین مردم متفاوت فرض می شن به همین دلیل ما هم بخش جداگانه ای برای این کابینت در نظر گرفتیم تا کسانی که این نوع کابینت رو به نام کابینت وکیوم می شناسن، راحت تر بتونن محتوای مورد نظرشون رو پیدا کنن.

منبع بازسازی خانه در کرج