منبع:بازسازی خانه در کرج

با این ترفندها در عید نوروز خانه خود را زیباتر کنید!

اجزای بالا تقریباً همه اجزای بهکاررفته در کابینت آشپزخانه می­باشد که در این بخش استانداردهای آن بیان شد. از اینکه با این مقاله نسبتاً مفصل و طولانی و به نظر ما مفید همراه بودید کمال تشکر را داریم امید داریم با خواندن این مقاله دیگر هیچ نیازی به مرجع دیگری نداشته باشید و بتوانید یک انتصاب خوب و آگاهانه برای قلب خانه خود داشته باشید در آخر شما را دعوت میکنم به نکات تکمیلی هیجان انگیز و جالب که در آخر این مقاله می­توان یک بحث تکمیلی آن را در نظر گرفت تا در طراحی آشپزخانه هیچ مشکلی وجود نداشته باشد. خوب است بدانید که سه منبع نوری در آشپزخانه وجود دارد که هنگام انتخاب کابینتها، باید به آن توجه کنید. ولی بازهم میتونیم بگیم طراحی و ترکیب رنگ خوب و مقبولی داره. مدل کابینت ، مهم ترین نقش را در طراحی آشپزخانه بازی میکند. ممبران همان صفحات ام دی اف هستند که توسط دستگاه سی ان سی نقش داده می شوند. کابینت های فلزی دارای قیمت پایین تری نیز می باشند و به همین دلیل هنوز هم اسکلت کابینت ها در اکثر موارد از فلز ساخته می شود، دقیقا مانند زمانی که پول زیادی برای تعویض کابینت ها در اختیار نداریم و تصمیم میگیریم که اسکلت داخلی از فلز باشد و درب های آن از ام دی اف؛ این نوع از کابینت ها اگرچه دارای قیمت پایینتری نسبت به گونه های دیگر هستند اما پس از مدتی مجددا نیاز به رنگ آمیزی داشته و یا بر اثر قرار گیری در رطوبت امکان زنگ زدگی و پوسیدگی آنها وجود دارد.

اگر تصمیم به تعویض کابینت های فعلی همزمان با این کار دارید که باید از اول همه چیز رو جانمایی کنید و بعد در خصوص سایز کابینت تصمیم گیری کنید. دلیل این محبوبیت، گرما و صمیمیتی است که به فضا می بخشد. زیبایی و سادگی و القای حس طبیعت، مهمترین مزایای این نوع کابینت است. چوبینر با ارائه بهترین برندهای دنیا در بخش یراق کابینت، مانند بلوم اتریش، 3A-PLUS و دیگر برند های معتبر که به جرات می توان گفت در این صنعت بی نظیر هستند، نهایت کیفیت و زیبایی را با قیمت های قابل اعتماد، برای آشنایی، بررسی و خرید قرار داده است. همچنین این قیمت براساس اندازه و عمق استاندارد کابینت محاسبه شده است و اگر طبق طراحی، ارتفاع و عمق کابینت شما تغییر کند، همچنین قیمت کابینت شما نیز دچار تغییر قیمت می گردد. همچنین فاکتورهای مهمی مانند رنگ و نورپردازی در نظر گرفته می شود. به همین دلیل است که در محیط های مرطوب مانند آشپزخانه، برای تولید کابینت از امدیاف استفاده میشود نه ملامینه و همچنین محصولات امدیاف از مرغوبیت بالاتری نسبت به محصولات ملامینه برخوردار هستند. اگر شما می خواهید در دکوراسیون منزل خود تغییراتی را بوجود آورید عوض کردن طرح و مدل و رنگ کابینت ها می تواند بهترین ایده برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل تان باشد برخی اوقات ایجاد تغییر و تحولات در طراحی کابینت ها آن چنان نتیجه دلچسبی را به شما می دهند که ممکن است از تغییر دادن بقیه فضای منزل خود صرف نظر کنید.

یکی از نکات مهم که در طراحی کابینت آشپزخانه باید به آن توجه کافی را داشته باشیم اندازه­های استاندارد اجزای کابینت آشپزخانه می­باشد که اگر به این استانداردها توجه نشود در موقع بهره­برداری از کابینت آشپزخانه بسیار با مشکل مواجه خواهیم شد اندازه­های استاندارد کابینت آشپزخانه به شرح زیر می­باشد. این فضا باید به راحتی از چربی و آلودگی پاک شود. هماهنگی طراحی کابینت آشپزخانه با فضا و نیاز ساکنین خانه در اولویت است. این انواع از کابینت به رنگ احتیاج ندارند و زیبایی آنها در همین رنگ اصیلشان است. با به خاطر سپردن این اصول از طراحی کابینت آشپزخانه، راحت تر از قبل می توانید برای انتخاب کابینت خود تصمیم بگیرید و زیبایی را به خانه رویایی تان ببخشید! در انتخاب کابینت آشپزخانه، مؤلفههای متعددی هستند که باعث میشوند ما به برخی از کابینتها روی آوریم و یا برخی دیگر را به کلی نادیده بگیریم. که البته این رده­بندی بسیار کلی می­باشد و در مواقعی شاید این­ها بهراحتی جابهجا شوند ولی این رده­بندی می­تواند یک مبنای کلی در مورد قیمت­گذاری باشد برای اطلاع کامل در قیمت با کارشناسان آراکس تماس گرفته و اطلاعات دقیقتری دریافت کنید. تمیز کردن آن بهراحتی انجام می­شود. رنگ­آمیزی آن بهراحتی صورت نمی­گیرد و باید کوره­ای انجام شود.

باید به فکر نور کافی برای آشپزی و کار با ابزار آشپزخانه باشید. در مقابل آن روکش های ضخیمی بر روی کابینت ها قرار میگیرند که در قالب براق می باشد و با روکش های معمولی ممبران متفاوت هستند. اول از همه باید ادویه ها را به گونه ای بچینید که حتی اگر یک فرد غریبه هم کابینت شما را باز کرد، بتواند به راحتی هر ادویهای را که خواست پیدا کند. اگر بخواهیم معایب کابینت PVC را مرور کنیم در درجه اول باید به ضرری که برای محیط زیست خواهد داشت اشاره شود. از مزایای این ایده و طرح کابینت های مدرن آشپزخانه می توان طراحی مدرن، دستگیره های زیبا و هماهنگی رنگ اون ها با محیط جزء را نام برد البته باعث شده کمی سرد و دلگیر به نظر برسد که در مدت زمان طئلانی شاید باعث خستگی و دلزدگی ما شود، البته همونطور که درمدل های کابینت هایگلاس مشاهده کردید، رنگ سفید و طوسی زمینه را برای بروز رنگ سوم ایجاد میکند.

منبع بازسازی خانه در کرج