منبع:بازسازی خانه در کرج

با این ترفندها در عید نوروز خانه خود را زیباتر کنید!

تمیز کردن این نوع از کابینت ها، نسبتا دشوار می باشد. برای همین تعویض و جایگزینی درب کمدهای لولایی با کمدهای ریلی میتواند، در زیباتر کردن خانه نقش بهسزایی داشته باشد. در ادامه ویژگی های انواع رنگ های کاربردی برای کابینت را همراه با نحوه نظافت مورد بررسی قرار می دهیم. قاضی پور با تاکید بر اینکه باید قبل از شستشوی کابینت ها، هود و لوازم برقی و دیوارهای آشپزخانه فیوز برق را قطع کنیم و با استفاده از فازمتر از قطع بودن برق آشپزخانه مطمئن شویم ، اضافه کرد: حتما مراقب باشیم افراد دیگر بدون اطلاع ما برق را وصل نکنند. یکی از معایب کابینت ممبران این است که در هنگام ساخت باید وکیوم شدن روکش بر روی تخته به درستی انجام شود، چرا که در طولانی مدت میتواند باعث جدا شدن روکش از روی تخته شود. اگر هر روز پس از پخت و پز روزانه با یک دستمال روی هود و گاز و اطراف آن را تمیز کنید، لکههای چربی سخت روی آن ایجاد نخواهد شد. طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مانند هر بخش طراحی یک خانه اهمیت بسیار زیادی دارد و از آنجایی که کابینتها بخش مهمی از آشپزخانه محسوب میشوند، لازم است تا در طراحی و ساخت آنها به نکات گوناگونی پرداخته شود.

در صورتی که از مصالح نا مرغوب در ساخت این کابینت ها استفاده شده باشد، احتمال خراب شدن کابینت ها، سریع تر می باشد. همچنین مدل کابینت و نوع متریال مورد استفاده نیز بر قیمت ساخت کابینت آشپزخانه تاثیر دارد. قیمت بر اساس متر طول با قیمت واقعی متفاوت بوده و در نهایت شما باید پول بیشتری پرداخت کنین. رنگ های براق: استفاده از کابینت با متریال های گلاس در سبک مدرن نیز، از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد. در طراحی کابینت های آشپزخانه به سبک کلاسیک، باید به متریال کابینت بسیار دقت شود. به طور کلی کابینت های رومی ترکیبی از چوب، شیشه و گرانیت می باشند. در این محتوا به طور خلاصه و البته جامع سعی کردیم انواع مختلف کابینت آشپزخانه را به شما معرفی کنیم تا بدون نیاز به مراجعه به رفرنسهای مختلف یا وبسایتهای دیگر، بتوانید تصویری کلی از مدلهای کابینت آشپزخانه داشته باشید. ممبران: کابینت های ممبران که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت، نیز در آشپزخانه هایی به سبک کلاسیک استفاده می شود. کابینتی که به دلیل قیمت نسبتا مناسب و دوام و کیفیت قابل قبولی که داره، پرطرفدار ترین کابینت در بازار کابینت سازی است.

معمولا افرادی که به دنبال نشان دادن، شکوه و عظمت در فضای آشپزخانه هستند، از این کابینت ها استفاده می نمایند. استفاده از این جنس کابینت ها بسیار مناسب می باشد. استفاده از روکش ملامینه بسیار پرکاربرد می باشد. اگر بخواهیم این دو جنس را با هم مقایسه کنیم: ملامینه از نظر قیمتی ارزانتر از امدیاف است. وجود مقدار بسیار کمی ماده سمی فرمالدئید در ورقه های ام دی اف که ممکن است برای سلامتی خطر داشته باشه. در مورد رنگ سفید نقره ای گفتیم که زمینه رو برای بروز رنگ سوم فراهم میکنه. در صورتی که در آشپزخانه هایی با متراژ کم اجرایی شود. اجرای کابینت هایی با درهای شیشه ای، به عنوان بوفه ای برای دکوری ها می تواند از جذابیت های این سبک محسوب گردد. کابرد کابینت ممبران به طور کلی در طراحی آشپزخانه کلاسیک ، نئوکلاسیک ولاکچری می باشد. جدا از رنگ بندی، طراحی کلی آشپزخانه مناسب و زیباست.

طیف رنگی قهوه ای بسیار زیاد است که می توانید مطابق سلیقه از کم رنگ گرفته تا پر رنگ را استفاده نمایید. از طرفی فضای کلاسیک، فضایی پر از گرمی و صمیمیت می باشد. حال کابینت زمینی در برخی موارد در فضایی نصب میشود که پشت کابینت، دیواری وجود ندارد. به نیروی انسانی بیشتری برای نصب آن نیاز است. به نسبت دیگر کابینت ها از قیمت بیشتری برخوردار هستند. در نوع اول معمولا نقش و نگارهای بیشتری روی کابینت ها وجود دارند و افرادی که در گذشته خانه هایی کلاسیک داشته اند بیشتر از این سبک استفاده می کرده اند. ممبران به همان روکش روی کابینت گفته میشود که به روی کابینتهای ام دی اف معمولی چسبیده میشود. برای شناخت بهتر کابینت هایی با این سبک، بهتر است در ابتدا با مزایا و معایب آن به طور کامل آشنا شوید. پس به دنبال ایده آلترین کابینت با چنین ویژگیهایی برای نگهداری از ادویهها بگردید.

منبع بازسازی خانه در کرج