منبع:بازسازی خانه در کرج

با این ترفندها در عید نوروز خانه خود را زیباتر کنید!

1. مناسبترین سبک کابینت برای فضاهای باریک است. برای فضای آشپزخانه، مدل کابینت سبک مینیمالیستی بدون دستگیره که درب آن مماس با بدنه بسته می شود و کوچکترین برجستگی یا ناهماهنگی در آن وجود ندارد برای چنین سبکی ایده آل است. این درها بهتر است مماس با بدنه کار شود و از جنس کابینت های گلاس باشد تا زیبایی های فضا را دو چندان کند. درهایی که مماس با بدنه قرار گرفته اند و یا درب هایی که حالت برجسته دارد. این کابینت ها هستند که دکوراسیون آشپزخانه را تشکیل می دهند و سبک طراحی آن را مشخص می کنند به همین دلیل است که می گویند کابینت ها در آشپرخانه حرف اول را می زنند، پس باید در انتخاب مدل و رنگ کابینت های آشپزخانه حسابی دقت کنید. نام گذاری نیمه دیواری به این دلیل است که فضای زیرین این کابین در واقع فضای رویی کابینت زمینی است. کابینت دیواری بر اساس شیوه باز شدن درب، دسترسی های متفاوتی خواهد داد.

شاید این دسته بندی را نتوان به عنوان کابینت در نظر گرفت اما این روزها، اغلب کابینت سازان ترجیح می دهند فضای بین کابینت دیواری و زمینی را با قفسه های بدون درب بپوشانند. بازار شام منزل شاهرخ استخری با این استوری ! فضا کاملا خلوت و منظم به نظر خواهد آمد و هیچ المانی نباید این فضای منظم را خدشه دار کند. به همین سبب برخی از تولید کنندگان کابینت نئوکلاسیک و دیگر انواع کابینتها با تاسیس وبسایتهای فروش خود و سفارش اینترنتی محصولات، امکان دسترسی به محصولات متنوع را ایجاد نمودند. نمایشگاه دائمی کابینت انار به جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به برپایی نمایشگاه دائمی کابینت آشپزخانه در محل نموده تا بازدید کنندگان از نزدیک انواع کابینت از نظر متریال و سبک را مشاهده و لمس کنند، بازدید از این نمایشگاه رایگان و برای عموم آزاد است و تنها کافیست قبل از حضور با شماره های ۰۹۱۱۱۱۹۱۲۶۰ – ۰۱۱۴۴۴۲۱۱۴۱ تماس برقرار کرده و زمان بازدید را مشخص نمایید. مدل کابینت بدون قاب ، به اندازه کافی به فضا نظم می دهند و در عین حال سردی فضاهای صنعتی را ندارد.

وزن سبک، مقاومت بالا در مقابل حرارت و رطوبت، نصب آسان، ضدخش بودن و طول عمر بالا از جمله مزایای این نوع کابینت هستند. زیبایی و تنوع رنگ، مقاومت بالا و شستوشوی راحت از جمله مزایای این نوع کابینت هستند. برای شلوغ تر کردن فضای آشپزخانه از رنگ زرد و نارنجی استفاده کنید. برای کابینت مدرن بهتر است به جای استفاده از چوب، روکش هایی از جنس PVC استفاده شود. ورق ام دی اف شبیه ملامینه است (ورقی با روکش ملامینه)، اما با مغزی ای متفاوت. با توجه به تاثیر فراوان کابینت در نمای داخلی منزل ، انتخاب درست و طراحی کابینت آشپزخانه هوشمندانه ، می تواند بیشترین ایرادات آشپزخانه شما را به راحتی پوشش دهد و یک ظاهر زیبا ایجاد کند. در انتخاب رنگ دکوراسیون داخلی منزل باید شما روانشناسی کاربردی رنگ ها را در نظر بگیرید. کابینت های متعدد باعث میشه که شما دغدغه ای از بابت قراردادن وسایل خودتون در کابینت ها نداشته باشین و خیالتون راحت و جمع باشه. در صورتی که قفسه های آشپزخانه به صورت سراسری زده شود؛ در قسمت کنج با مشکل مواجه می شود.

برای در کشویی با دو انتخاب روبرو هستید. معمولا با محدود کردن فضا، یک قفسه کاربردی ایجاد می شود که برای قرار دادن ابزار الکتریکی آشپزخانه ایده آل است. ورقه های چند لایه ای که با کمک رزین های گرما دیده سخت و تحت تأثیر گرما و فشار به هم می چسبیدند. Gloss نوعی روکش و یا ورقه در انواع مختلف است که برای کابینت مورد استفاده قرار می گیرد. دسته اول؛ درب هایی است که داخل قاب است و قاب پیداست. این سبک همان طور که از نامش پیداست در اسکاندیناوی شکل گرفته که اقلیم سرد و خشن دارد. و این صفحهها ازنظر شکل ظاهری به دو شکل تولید میشود. همچنین استفاده از یراق آلات وارداتی و اکسسوریهای کاربردی باعث افزایش طول عمر کابینت و رضایت مشتری میشود. دستگیره هایی از جنس برنج و پوشش های رنگ براق روی چوب، ویژگی این سبک است. کابینتهای انزو معمولاً به رنگهای روشن و حتی سفید براق هستند. • به هیچ عنوان برای تمیز کردن سطوح فلزی از برسهای سخت و سیمی و حتی اسفنجهای زبر استفاده نکنید.

منبع بازسازی خانه در کرج