منبع:بازسازی خانه در کرج

با انواع کابینت آشپزخانه آشنا شوید

مطلب مرتبط: کابینت آشپزخانه ام دی اف یا هایگلاس؟ مطلب مرتبط: کابینت کلاسیک قهوه ای، ممبران یا هایگلاس؟ کابینت روکش چوب: طرحهای کلاسیک کابینت چوبی یکی از طرحهای مورد علاقهی اغلب مشتریان است. تصویر بالا یکی دیگر از مدلهای کابینت کلاسیک آشپزخانه به شمار میرود که دارای نقش و نگارهای بسیار زیبایی است. این سه مورد جزو بهترین های کار ما هستن و ما می تونیم بهترین و با کیفیت ترین رندرها رو به کارفرماها ارائه بدیم. طراحی مناسب برای فضای مورد استفاده مهم ترین بخش کار می باشد. اصول مهم در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه چیست؟ مزایای این مدل کابینت آشپزخانه کوچک چیست؟ به پیشنهاد شوهرم در سطح اینترنت به دنبال مقایسهی انواع کابینتها و مزایای آنها میگشتم که با سایت سلام ساختمان آشنا شدم. در صورت استفاده از این کابینت باید حواستون به شیوه آب بندی اون باشه! البته این عیب وقتی بوجود می آید که روکش ام دی اف مناسب انتخاب نشود و روکش ام دی اف آسیب می بیند و باعث می شود آب از مغزی نفوذ کند و باعث پوسیدگی ام دی اف می شود.

روکش پلکسی گلاس کابینت های هایگلاس را ایجاد می کند که ظاهری شفاف و شیشه ای دارند. مغزی این نوع ورقها از ام دی اف خام و روکشها از جنس پلکسی گلاس (نوعی پلاستیک) است. این لایه پلاکسی گلاس نوعی پلی کربنات (از انواع پلاستیک) است که ظاهری شبیه به شیشه دارد اما بسیار سبک تر و مقاومتر است. اما در این مطلب و این بخش، این مدل آخرین مدل کابینت آشپزخانه ممبران سفید است! مطلب مرتبط: کابینت های گلاس سفید نقرهای، بخرم یا نخرم؟ در این مدل معمولا در انتهای آشپزخانه در یا پنجره وجود دارد. گستردگی طرح، مدل و متریال کابینتها، انتخاب را دشوار میکند. نکتهی دیگر درمورد این کابینتها، فاصلهشان از زمین است که معمولا 10 سانتیمتر از زمین فاصله دارند. اما بد نیست بدانید که ارتفاع کابینت زمینی ۷۲ سانتیمتر، ارتفاع پایه ۱۴ سانتیمتر و ضخامت رویی از ۳ سانت تا ۶ سانتیمتر متغیر است. اما تنوع رتگی کمی دارد. کابینتهای ملامینه مقاومت خیلی کمی نسبت به رطوبت دارند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، چند هفته مانده به تغییر دکوراسیون منزل و همه چیز داشت خوب پیش میرفت. این نوع کابینت نیز مقاوم و با دوام بوده، عمر زیادی دارد، تغییر رنگ نمی دهد و پوسیده نمی شود. براق بوده و تغییر رنگ نمی دهد. سطح هایگلاس براق است و نور را منعکس می کند، بنابراین منبعی برای انعکاس نور به شمار می آید. بنابراین ضریب ها هم به صورت جداگانه براساس قیمت روکش های گلاس و نوع چوب در ضریب زمینی و دیواری محاسبه می شود. کابینت های گلاس از نظر ظاهری بسیار براق تر و دارای تنوع طرح زیاد و زیباتر از ام دی اف می باشند. بهترین مدل کابینت ام دی اف برای آشپزخانه های کوچک امدیاف های براق رنگ روشن هستند. سفید کمک می کند تا فضا بزرگ تر و روشن تر دیده شود. همچنین کابینت ام دی اف براق به بزرگ تر دیده شدن آشپزخانه کمک می کند. ام دی اف از ضایعات دور ریختنی چوب تشکیل می شود که توسط دستگاه خرد شده و به وسیله چسب رزین و حرارت به همدیگر چسبیده می شوند.لایه ی ام دی اف بعد از خشک شدن،روکش می شوند،بنابراین تنوع رنگ بسیار بالایی دارند.

بدنه کابینت قسمت چارچوب آن را تشکیل میدهد. در واقع بدنه قسمتی از کابینت است که در نمای بیرونی دیده نمیشود. برای مثال منظور از کابینت فلزی این است که درب کابینت و نمای بیرونی آن از ورق فلزی ساختهشده است. درب همان نمای بیرونی و قابلمشاهدهی کابینت است. نمای بیرونی و دربها از جنس ورق «های گلاس» ساخته میشود. یونیتهای کابینتِ هایگلاس، معمولاً از جنس ام دی اف سفید است. درصورتیکه چیزی به آن پیچ کنیم از ام دی اف محکم تر آن را نگه می دارد. بنابراین نحوه طراحی ظاهری آن بستگی به دکوراسیون داخلی خانه دارد. نوارهایی که دارای ضخامت ۱ میلی متر هستند، در بیشتر مواقع برای طبقات داخلی کابینت ها استفاده می شود و ورقه های دو میلی متری برای درب های کابینت ها که به محافظت بیشتری احتیاج دارد کاربرد دارند. در قیمت این مدل کابینت آشپزخانه، نوع متریال خارجی یا داخلی اهمیت دارد. آشپزخانه ای آرام می خواهید یا آشپزخانه ای پر از انرژی؟

منبع بازسازی خانه در کرج