منبع:بازسازی خانه در کرج

انواع کابینت آشپزخانه[+عکس مدل های جدید و راهنمای خرید] – ساختمانچی

متریال های متنوعی در ساخت کابینت ها وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند. بهترین کابینت برای آشپزخانه شما کابینتی است که هم از نظر سبک، با سبک کلی دکوراسیون منزل شما هماهنگی داشته باشد و هم ابعاد آن متناسب با فضای آشپزخانه شما در نظر گرفته شود و علاوه بر زیبایی باید متریال سازنده کابینت ها هم کیفیت خوبی داشته باشند و طول عمر آنها مناسب باشد. همچنین در ارائه توضیحات و راهنمایی لازم در ارتباط با پروژه کوتاهی نکند و در نهایت از نظر کیفیت متریال، زمان بندی و هزینه ساخت کابینت آشپزخانه چوبی ، رضایت مشتری را کسب کند. برای انتخاب بهتر و مطلع شدن از نتیجه نهایی باید طراحی 3 بعدی در اختیار مشتری قرار بگیرد تا خیال مشتری از همه موارد راحت شود. در ابتدای کار و عقد قرار باید تمام ریز قیمت نصب کابینت ام دی اف در اختیار مشتری قرار بگیرد تا با خیال آسوده بتوانند تصمیم بگیرند. همچنین بتواند مشتری خود را در این باره مجاب کند. در انتخاب جنس کابینت باید دقت لازم صورت گیرد تا بتوان محصولی مقاوم با طول عمر طولانی داشت و در دکوراسیون آشپزخانه آن را تعبیه نمود.

کابینت ها در این مدل بسیار درخشنده به چشم میخورد، تیره بودن کف این آشپزخانه هم نتوانسته فضای آشپزخانه را دلگیر کند زیرا دیوارهای سفید آشپزخانه بیشتر بر چشم موثر می باشد. رنگ مناسب کابینت علاوه بر ایجاد زیبایی و چشمنوازی باعث ایجاد هارمونی بین وسایل مختلف آشپزخانه و دیوارهای آن میشود. جنس صفحه کابینت و ضخامت صفحه یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت ساخت کابینت آشپزخانه است. عوامل زیادی در تعیین قیمت کابینت آشپزخانه نقش دارند. مبنای ارزش گذاری و قیمت کابینت آشپزخانه تردیدهایی را به وجود آورده و بسیاری از مشتری ها نمی دانند قیمت واقعی کابینت آشپزخانه چگونه محاسبه می شود. برآورد هزینه ساخت کابینت ام دی اف بر اساس بودجه و نیاز مشتری در واقع هنر کابینت کار است. برخی از کابینت سازان هزینه ها را اندکی معقولانه تر در نظر می گیرند اما اگر قیمت هر متر کابینت ام دی اف را ندانید گاهی با قیمت های غیر منصفانه نیز روبرو می شوید. به طور مثال اگر قرار است وسایل مختلفی را در کابینت روشویی قرار دهید، باید کابینتهایی که ترکیبی از چندین کشو و کمد است را انتخاب و نصب کنید. بسته به اینکه از چه نوع متریالی در ساخت کابینت نئوکلاسیک استفاده میشود، قیمت آن متفاوت است.

صفحه کورین دارای طول عمر بالایی است و ظاهر یکپارچه ای دارد و نگهداری از آن راحت است. پوشش های محافظ طول عمر MDF را افزایش می دهند. این صفحات از طول عمر بالایی برخوردارند و در برابر ضربه مقاومند. همچنین با توجه به خصوصیات مثبت فراوان آن از قیمت مناسبی برخوردارند. خوشبختانه انواع برچسب کابینت، از تنوع رنگ و مدلهای فراوانی برخوردارند و به شما کمک میکنند تا به دکوراسیون دلخواهتان نزدیکتر شوید. البته همونطور که درمدل های کابینت های گلاس بهتون گفتیم، رنگ سفید و طوسی میتونن محیطی روفراهم کنن تا رنگ سوم در اون زمینه بروز پیدا کنه. نرخ اتحادیه کابینت سازان اعلام شده ولی این قیمت مربوط به حداقل هزینه هاست و مبنای قیمت گذاری کابینت های از روی همین نرخ محاسبه می شود. نیز دارای نوساناتی است که البته علت مشخصی دارد ولی گاهی موقع سفارش، کمی گیج می شویم. دستمزد کابینت ساز بیشتر است ولی کیفیت کاری بالاتری را می توان از یک کابینت ساز با تجربه انتظار داشت. از نظر قیمتی لترون یکی از ارازن ترین گزینه ها در روکش درب است. به طور مثال ساخت کابینت ارزان ، اغلب از جنس نئوپان و لترون است که کیفیت چندانی ندارند.

این روکش از نوعی ماده پلیمری موسوم به پلی وینیل کلراید تولید شده که انعطاف پذیری بالایی دارد. قیمت کابینت ام دی اف بالا و پایین دارد. البته منظور از ساخت کابینت ارزان در هوم سرویز کیفیت پایین نیست ، بلکه استفاده از اجناس ایرانی با کیفیت و ضمانت دار در کنار قیمت منصفانه است. ملامینه از پر مصرف ترین انواع روکش کابینت در تمام دنیاست. روکش کاری چوب طبیعی در واقع آسان ترین روش روکش زدم ام دی اف می باشد. در صنایع چوب و کابینت سازی به انواع روکش کاغذی و فویل کاغذی لترون می گویند. در واقع وقتی روی نئوپان با ملامینه روکش شود، لترون به دست می آید. به چه فضایی برای انجام امور خود نیاز دارید نیز میتواند خیلی روی تصمیمات شما تاثیر بگذارد. ملامینه یک روکش تزئینی خود چسب است و بدون نیاز به چسبکاری مجدد و به صورت مستقیم روی ورق ام دی اف چسبانده می شود.

منبع بازسازی خانه در کرج