منبع:بازسازی خانه در کرج

اجرا کابینت آشپزخانه، ام دی اف، ممبران، های گلاس

کابینت روکش چوب یکی از بهترین مدلهای کابینت آشپزخانه است که زیبایی آن از تمام کابینتهای چوبی چیزی کم ندارد. کابینتهای گردویی دارای الگوهای دانهای و رنگهای قهوهای تیره هستند. این نوع کابینتها دارای رنگهایی از شکلاتی تیره تا قهوهای مایل به قرمز مایل تا خاکستری روشن است. کابینت اسپند از بلوند یا سفید تا قهوهای مایل به قرمز و قهوهای تیره متغیر است. کابینتهای چوب توسکا با رنگهای قهوهای روشن و مایل به قرمز مشخص میشوند. کابینتهای چوب توس دارای بافت سطحی صاف با جنس چوبی محکم هستند که به آن وزنی سنگین میبخشد. به طور کلی، کابینت آشپزخانه میتواند یک دست و یک رنگ باشد یا میتواند از مصالحی انتخاب شود که به نوعی، بافت آنها متفاوت است یا به صورت ترکیبی از دو رنگ ساخته شدهاند. به طور کلی، در و بدنهی کابینت آشپزخانه از ام دی اف، هایگلاس، چوب یا ممبران و گاهی هم فلز ساخته میشود در حالی که در ساخت صفحه رو کابینت معمولاً از ام دی اف، HPL، سنگ، PVC، سنگ مصنوعی و چوب استفاده میشود. کابینتهای چوب افرا عمدتاً به رنگ سفید یا کرمی-سفید هستند و گاهی اوقات رنگهای قهوهای مایل به قرمز در پانل درب کابینت وجود دارد.

کابینتهای چوب بلوط دارای طرحهای مشخصی هستند و از رنگهای سفید تا صورتی و مایل به قرمز وجود دارند. کابینتهای آشپزخانه نیز همانند سایر قسمتهای دکوراسیون داخلی منازل از دو سبک اصلی کلاسیک و مدرن پیروی میکند. کابینت ممبران از جمله معروفترین کابینتهای آشپزخانه است که تنوع رنگ، طرحهای متنوع، تناسب با سبکهای مختلف دکوراتیو و همچنین قیمت مناسب آن نسبت به سایر کابینتها از جمله ویژگیهای آن است. همانطور که میدانید قیمت یک کابینت به موارد مخلتفی بستگی دارد که از جمله مهمترین آنها متریالی است که برای تولید آن در نظر گرفته میشود. گفتنی است که این کابینت دارای ویژگیهای منحصربفردی است که از جمله میتوان به ضخامت مناسب درب، لبههای سیانسی کار شده به جهت زیبایی بیشتر، بکارگیری از رنگ پولیشی در کابینت و استفاده از یراق آلات بلوم بعنوان درب کابینت انزو اشاره کرد. در کابینت های کلاسیک بر عکس کابینت مدرن، جزئیات زیادی روی کابینت کار میشه. کابینت های تمام فلزی این روزها تقریبا دیگر استفاده ای ندارند و فقط آن دسته از کابینت های فلزی که دارای ظاهری شیک و مدرن هستند و از جنس استیل بهره گرفته اند هنوز روی بورس می باشند. لبهها، ظاهری ظریف و ساده ایجاد میکنند که کلید یک آشپزخانه کلاسیک است.

اگر بقیه قسمتهای آشپزخانه شما ظاهری مربعی و صاف به خود گرفتهاند، میتوانید با اضافه کردن لبههایی به کابینتهای خود، کمی توازن ایجاد کنید. زیبایی دکورها گاهاً با تعویض چند دستگیره به خوبی نمایان می گردد، به طوری که شما حتی اگر از دکور کابینتی و یا چوبی بسیار سادهای استفاده کرده باشید با تعویض چند یراق ساده مانند دستگیره ها شاهد تغییرات بسیاری در زیبایی ظاهری کابینت ها خواهید بود. مدل های کابینت های چوبی اساسا متریال بیشتری استفاده می کنند. اشاره کرد که در بازار با کیفیت های متفاوتی عرضه میشود. ضمناً با توجه به سابقهی فروش انواع کابینت توسط این تیم حرفهای، نتیجهای جز رضایت مشتریان بدست نیامده است. هدف نوبین کابین، تنها ارائه خدمات مطلوب و رضایت بخش به تمامی مشتریان است. بامبو در ابتدا به عنوان یک انتخاب ایده آل برای کفپوش خانه مشهور شد، اما اکنون از آن برای ساخت کابینت های آشپزخانه دیدنی و جذاب نیز استفاده شده اس و طرفداران زیادی هم پیدا کرده است. استفاده از طبقات متحرک: بیشتر کابینت های آشپزخانه طبقات ثابتی دارند به همین دلیل دسترسی به وسایل به خصوص در قسمت انتهایی آن ها مشکل است. عدم ایجاد مشکل برای محیط زیست.

در واقع بهتر است متناسب با بودجه، قیمت کابینت، فضای آشپزخانه و سلیقهتان متریال کابینت آشپزخانه مناسب با عناصر دکوراتیو محیط مثل جزیره آشپزخانه و همین طور سقف کاذب آشپزخانه انتخاب کنید. کابینتها یکی از مهمترین اجزای هر آشپزخانهای هستند که علاوه بر زیبایی محیط، چیدمان، استفاده بهینه از فضا و دسترسی آسان وسایل را در محیط آشپزخانه فراهم میکنند. این مدل از کابینت آشپزخانه در عین سادگی بسیار شیک است. در واقع اگر بخواهید که آشپزخانهای کاملاً کلاسیک داشته باشید، توصیه میکنیم که حتماً از این نوع کابینت استفاده کنید چرا که قطعاً به نسبت سایر کابینتها مخصوصاً کابینتهای تمام چوب، ارزانتر خواهند بود. کابینتهای کلاسیک علاوه بر کاربردی بودن، شخصیت و گرمای همیشگی را به فضای خانه میبخشند. قبل از مطالعه ادامه مطلب، پیشنهاد میکنیم با ک ابینت کلاسیک و مزایا و معایب آن بیشتر آشنا شوید. طراحان دکوراسیون با مراجعه به شرکت های کابینت سازی در تهران، سفارش ساخت کابینت را به کابینت ساز حرفه ای در تهران می دهند. این محصول یک روکش چند لایه با ترکیباتی از لایه های سلولزی و رزین های فتونیک است. از مزیتهای استفاده از تیم تخصصی نوین کابین میتوان به کیفیت بالای محصولات و ارائه هر کدام از کابینتها با قیمتهای جذاب اشاره کرد.

منبع بازسازی خانه در کرج